MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 20 marca 2012r

Leeds United – Nottingham Forest (g.20:45)
Typ: Leeds
Kurs: 1.95 tobetLeeds (10/54 pkt.) po ostatnim domowym remisie z walczącym o awans londyńskim West Ham 1:1 traci obecnie 5-ęć punktów do 6-ego miejsca w tabeli (Middlesbrough), które gwarantuje baraże o Premier League. Trzy remisy, zwycięstwo i jedna porażka (u siebie z liderującym Southampton), to dorobek Neila Warnocka po objęciu stanowiska szkoleniowca ekipy z Yorkshire. Po okresie, gdy w zespole było wiele kontuzji nie ma już sladu (w weekend powrócił do gry argentyński napastnik Luciano Beechio). Dzisiaj gospodarze bez znaczących nieobecnosci (nie zagra jedynie fiński pomocnik Mika Väyrynen i obrońca rodem z Australii Patrick Kisnorbo) wzmocnieni wracającymi do kadry meczowej po kontuzjach obrońcami Alexem Brucem i Leighem Brombym.
Leeds: Lonergan-Connolly, Lees, O'Dea, Robinson-Clayton, Brown-White, McCormack, Snodgrass-Beechio
Gracze Nottingham (20/35 pkt.) z ostatnich 4-ech spotkań ligowych wygrali tylko jeden mecz (u siebie z Millwall 3:1). W ostatniej kolejce ligowej "Forest" przegrali na wyjeździe z Derby 0:1. Dzisiaj w drużynie Steve'a Cotterilla kilka ważnych braków: pomocnicy Matt Derbyshire i Chris Cohen, oraz napastnicy David McGoldrick iMarlon Harewood są kontuzjowani, a kolejny napastnik Marcus Tudgay zawieszony. Z kolei kluczowy obrońca George Elokobi (wypożyczony z Boltonu) narzeka także na uraz ( i jego gra dzisiaj stoi pod dużym znakiem zapytania). Do gry wraca natomiast po kontuzji ważny obrońca (wypożyczony ze Stoke City) Danny Higginbotham.
Nottingham: Camp-Gunter, Chambers, Higginbotham, Cunningham-McCleary, Moussi, Greening, Reid-Blackstock, Miller
Popularni "The Peacocks" nadal marzą o miejscu dającym prawo gry w play-off. W domu na Elland Road grają całkiem przyzwoicie (8-3-7) i dzisiaj powinni pokonać osłabiony kadrowo
Nottingham.


Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ