MENU

Typy na 2 lipca

Typ na 2 lipca 2014r

Seinajoen JK - IFK Mariehamn

Typ: 1

Kurs: 2,00 bet365

Zapraszam bardzo serdecznie do Finlandii na rozgrywki tamtejszej Veikkausliigi.
W mieście Seinäjoki liczącym ponad pięćdziesiąt siedem tysięcy mieszkańców na Seinäjoen keskuskenttä mogącym pomieścić trzy i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Seinäjoen Jalkapallokerho założonym w 2007 roku przez połączenie dwóch innych klubów a w gości z miasta Maarianhamina liczącego ponad jedenaście tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1919 o barwach zielono-białych a mianowicie Idrottsföreningen Kamraterna Mariehamn.
Seinajoen JK rozegrała w tym sezonie ligowym 17 spotkań w których zdobył 27 punktów po 8 zwycięstwach, 3 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 17-10.
IFK Mariehamn zdobył 18 oczek w swoich 16 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 5 zwycięstwach, 3 remisach oraz 8 porażkach co daje obecnie 10 lokatę w tabeli fińskiej Veikkausliigi, bilans bramek 18-28.
Gospodarze w tym sezonie ligowym zagrali u siebie 7 razy zdobywając 16 oczek po 5 wygranych, 1 remisie oraz 1 porażce, bilans bramek na swoim Seinäjoen keskuskenttä 9-2.
Goście zdobyli 7 punktów w swoich 7 wyjazdowych spotkaniach w tym sezonie po 2 zwycięstwach, 1 remisie oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 7-14.
Mecz ten jest z rodzaju jak dla mnie pewniaka na wygraną gospodarzy i dziwi mnie tak wysoki kurs na gospodarzy gdyż Seinäjoen Jalkapallokerho w tym sezonie ligowym u siebie jest jednym z lepszych zespołów strzelając na swoim terenie 9 goli a samemu tracąc tylko 2 bramki i do tego ostatnio rozbili u siebie IFK Mariehamn 3:0 i nie widze powodu takiego wysokiego kursu a Idrottsföreningen Kamraterna Mariehamn na wyjazdach w tym sezonie słabo do tego ostatnio przegrali w Seinäjoki 0:3 i pewnie siedzi im to w pamięci a że drużyna gospodarzy u siebie gra bardzo dobrze to może się to skończyć takim samym rezultatem oczywiście na korzyść Seinajoen JK na swoim terenie.

Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ