MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 2 kwietnia 2012r

Aarhus GF – Sonderjyske (g.19:00)
Typ: Aarhus GF
Kurs: 1.80 expektAarhus (5/34 pkt.) po czterech meczach bez zwycięstwa wreszcie przełamało złą passe wygrywając mecz wyjazdowy z Midtjylland 2:0. Dzisiaj gracze "AFG" wracają na NRGi Park, gdzie jak zawsze są mocni (4-4-2). Do gry w ekipie z Jutlandii wraca dzisiaj po 5-o miesięcznej kontuzji żywa legenda Aarhus, bramkostrzelny napastnik Peter Graulund, a także ważny obrońca Arthur Sorin. Nie zagra natomiast kontuzjowany obrońca Jerry Lucena.
Kadra meczowa AGF: Rasmussen, Ousager, Håland, Sorin, Kure, Eckersley, Kirkeskov, Berg, Jørgensen, Nørregaard, Petersen, Povlsen, Akharraz, Sloth, Egbedi, Graulund, Larsen, Jóhannsson, Skhirtladze
SønderjyskE po czterech porażkach z rzędu pokonało w ostatniej kolejce ligowej na wyjeździe Aalborg 2:1. Podopieczni Larsa Søndergaarda aktualnie zajmują ostatnie bezpieczne miejsce w rankingu ((10/24 pkt.) z sześcioma punktami przewagi nad będącym w strefie spadkowej Lyngby. Najlepszy "snajper" zespołu, napastnik rodem z Zimbabwe Quincy Antipas jest zawieszony za nadmiar kartek, podobnie jak kluczowy pomocnik Lasse Vibe. To bardzo duże osłabienie ekipy z południowej Jutlandii. Do tego pomocnicy Hallgrímur Jónasson i Jacob Tjørnelund są aktualnie kontuzjowani. Natomiast do gry wraca napastnik Kenneth Fabricius.
Gracze AGF zagrlali bardzo dobry mecz w ostatniej rundzie z mocnym jak zawsze Midtjylland. I dzisiaj na swojej naturalnej trawie NRGi Park będą sporym faworytem w meczu z mocno osłabionym kadrowo Sønderjyske.

0:2

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z lig skandynawskich TUTAJ