MENU

Typy na 19 sierpnia 2012r Istanbul BB – Besiktas

Typy na 19 sierpnia 2012r

Istanbul BB – Besiktas (g.19:00)
Typ: Istanbul BB DNB
Kurs: 1.90 bet365

Istanbul BB, to ekipa pozostająca w cieniu trzech wielkich klubów ze Stambułu (Besiktas, Galatasaray i Fenerbache) od wielu lat. Klub jednak z roku na rok jest co raz silniejszy, a ostatni sezon zakończył na wysokim 6-ym miejscu w rankingu. Zwłaszcza u siebie na Atatürk Olimpiyat Stadı podopieczni portugalskiego szkoleniowca Carlosa Carvalhala (pracuje od tego sezonu z zespołem prowadząc poprzednio wiele portugalskich zespołów, a także Besiktas) są bardzo mocni (9-7-1 w poprzednim sezonie). W jego ekipie dzisiaj nie zagra jedynie zawieszony za kartki z poprzedniego sezonu skrzydłowy Doka Madureira.
Besiktas poprzedni sezon zakończył na 4-yjm miejscu w tabeli. na boiskach rywali podopieczni Sameta Aybaba grali co najwyżej przeciętnie (5-7-5). Nie jest tajemnicą, że popularne "Czarne Orły" maja problemy finansowe. Dlatego też klub chce sprzedać najdroższych swoich graczy, takich jak pomocnicy Simão Sabrosa, Fabian Ernst,
Ekrem Dağ, czy obrońca Egemen Korkmaz. W zaistniałej sytuacji także portugalski internacjonał Ricardo Quaresma nosi się z zamiarem opuszczenia klubu.
W poprzednim sezonie w obu meczach ligowych pomiędzy tymi zespołami padły remisy. Co ciekawe od sezonu 2007/2008 gospodarze na swoim obiekcie nie przegrali meczu z Besiktasem (3-y wygrane i 3-y remisy). I nie inaczej powinno być dzisiaj.

1:1

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z ligi tureckiej TUTAJ