MENU

19 listopada

Typ na 19 listopada 2013r

Schwenninger Wild Wings – Dusseldorfer EG
Typ: 1

Kurs: 1,95 bet365

Meczyk jutro, ale gram dzisiaj bo jeszcze tylko w Marathonbet można wyłapać w miarę dobry kurs na to spotkanie.

Schwenningen (11/23 pkt.) traci obecnie tylko punkt do ostatniego miejsca w tabeli dającego prawo gry w play-off i co bardzo istotne dla tegorocznego beniaminka DEL pewne utrzymanie w lidze. Po 3-ech zwycięstwach z rzędu (u siebie Nurnbereg 4:1, oraz na wyjeździe Kolner 3:0 i Iserlohn Roosters 5:3) w ostatnim meczu gospodarze doznali domowej klęski z Munchen 1:8. Mimo wszystko Schwenningen po słabym początku sezonu aaklimatyzowało się w lidze i powolutku pnie się w górę ligowej tabeli. Nie ma żądnych ważnych braków w kładzie gospodarzy przed tym spotkaniem.

Dusseldorf zamyka ligowa tabelę z dorobkiem tylko 17 -u punktów. Aktualna forma katastrofalna (7 porażek z rzędu), a do tego nadal bardzo duże braki kadrowe. Norwegowie srodkowy Ken André Olimb i srodkowy Andreas Martinsen, amerykanie srodkowy Colin Long i skrzydłowy Justin Bostrom, oraz rodzimi gracze obrońca Bernhard Ebner, oraz skrzydłowy (i kapitan zespołu) Daniel Kreutzer, to jak widać spora grupa kluczowych (najlepsi obcokrajowcy w zespole, najlepszy obrońca, oraz bramkostrzelny skrzydłowy) graczy DEG, którzy z różnych powodów nie zagrają.

Schwenningen to w miarę solidna ekipa, która powinna sobie poradzić w DEL, ale takie mecze z zamykającym ligowa tabelę DEG (i mocno do tego osłabionym kadrowo) musi wygrywać.

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ