MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 18 września 2011r

Polonia Warszawa - Legia Warszawa (g.17:00)
Typ: Legia DNB
Kurs: 1.95 bet365

Polonia Warszawa:
Zespół z Warszawy gra piłkę dobrą, ale nie najlepszą. Ten zespół ma jeszcze sporo pracy do wykonania i musi zwrócić swoją uwagę na mecze wyjazdowe, które jednym słowem psuje. W ostatniej kolejce właśnie przegrała w Białymstoku z drużyną Jagiellonii po pasjonującym spotkaniu 2-3. Podobają mi się dwaj młodzi ,,gniewni" Polonii, mianowicie Teodorczyk i Wszołek. Obaj z każdą kolejką pukają do wyjściowej jedenastki. Brak niestety w drużynie Bruno na dłuższy okres czasu, który jest kontuzjowany. Gra obronna mówiąc delikatnie gra bardzo niedokładnie co przekłada się na sporą liczbę straconych bramek. Bruno też jako najlepszy strzelec nie zagra i ból głowy murowany u trenera Zielińskiego. Może warto postawić w końcu w pierwszym składzie na tych dwóch młodych piłkarzy, ponieważ Sikorski jest do zmiany według mnie. A Wszołek na skrzydle też by się przydał. Jeż zaczyna grać lepiej co udokumentował zdobyciem bramki w zeszłej kolejce.

Legia Warszawa:
Legia ma w nogach na pewno wczorajszy mecz z PSV, w którym była widoczna przewaga zespołu z Holandii jednak Legia mogła choć raz strzelić bramkę Tytoniowi co równałoby się z remisem. Piłkarze nie mają już pewnie w głowach porażki z przed tygodnia w meczu u siebie z Podbeskidziem. Kary na zawodników zostały nałożone i teraz należy rozpocząć od nowa walkę o fotel lidera. Trener Skorża ma sporo wariantów gry do wyboru, ale może warto wrócić do tego ze skrzydłami w rolach Radovicia i Manu. Ljuboja lepiej się rozumie z Radoviciem, a Rybus byłby najlepszym wariantem rezerwowym. Czy w bramce Kuciak jest lepszy od Skaby pozostawiam trenerowi, obrona spisuje się dobrze, a pomoc i napastnik dobrze ze sobą współpracują.

Prognoza:
Polonia trzeba to podkreślić w ostatnich spotkaniach potrafiła bardzo dobrze się przeciwstawić drużynie z Łazienkowskiej i to na pewno jest hit tej kolejki. Legię czeka kolejny ciężki mecz, w którym musi udowodnić swoją wyższość. O ile z zespołami słabszymi można grać słabiej, o tyle z drużynami bijącymi się o mistrzostwo,a dodatkowo w derbach należy wykrzesać z siebie resztki sił i pokazać, kto w stolicy jest lepszy. Stawiam na Legionistów w tym meczu. To według mnie oni mają większy potencjał,a i budżet również.


2:1

Autor: mariusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z T-Mobile Ekstraklasa TUTAJ