MENU

18 sierpnia

Typ na 19 sierpnia 2014r

D.C. United - Colorado

Typ: 1

Kurs: 2,15 bet365

Zapraszam na rozgrywki MLS w Stanach Zjednoczonych.
W stolicy Stanów Zjednoczonych Waszyngtonie który liczy niecałe sześćset tysięcy mieszkańców na Robert F. Kennedy Memorial Stadium mogącym pomieścić niecałe pięćdziesiąt siedem tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe oczka pomiędzy miejscowym D.C. United założonym w 1995 roku o barwach czarno-białych a w gości z miasta Denver liczącego ponad sześćset tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1995 o barwach biało-brązowych a mianowicie Colorado Rapids.

D.C. United rozegrało w tym sezonie ligowym 22 mecze w których zdobyło 37 oczek po 11 zwycięstwach, 4 remisach oraz 7 porażkach co daje obecnie pozycję wicelidera tabeli Konferencji Wschodniej MLS, bilans bramek 32-24.

Colorado zdobyło 30 punktów w swoich 23 spotkaniach ligowych rozegranych w tym sezonie po 8 zwycięstwach, 6 remisach oraz 9 porażkach i zajmuje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej Konferencji Zachodniej MLS z bilansem bramkowym 32-31.

Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 12 spotkań i zdobyte 24 punkty po 7 wygranych, 2 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramkowy na swoim Robert F. Kennedy Memorial Stadium 19-9.
Goście 9 oczek zdobytych w swoich 11 meczach rozegranych w delegacjach w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 3 remisach oraz 6 przegranych, bilans bramek na wyjazdach 13-22.

Moim zdaniem będzie to raczej mecz bez historii gdyż D.C. United w tym sezonie grają u siebie najlepiej w swojej konferencji i prawie najlepiej w całym sezonie patrząc też na drugą z konferencji i do tego wygrywali większość spotkań z zespołem z Denver na swoim terenie co może świadczyć o tym że mają na nich patent a Colorado Rapids na wyjazdach słabo, w Waszyngtonie im nie idzie i moim zdaniem z tak grającym u siebie na swoim Robert F. Kennedy Memorial Stadium D.C. United jak nie zaliczą blamażu lub klęski to i tak będzie dobrze i aż dziwią mnie takie wysokie kursy na gospodarzy gdyż nic nie wskazuje na to aby goście byli w stanie podjąć walkę na obcym terenie z tak grającymi przed własną publicznością gospodarzami.

Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ