MENU

Typy na 18 października 2012r Timrå IK – Växjö Lakers HC

Typy na 18 października 2012r

Timrå IK – Växjö Lakers HC (g.19:00)
Typ: Växjö(OT)
Kurs: 2.25
bet365

Timrå wręcz sensacyjnie pokonała we wtorek w meczu wyjazdowym Linkoping 5:1 ale nadal znajduje się w strefie spadkowej (10/14 pkt.). W poprzednich 7-u spotkaniach "Czerwone Orły" nie zaznały smaku wygranej w regulaminowym czasie gry (jedynie wygrana po rzutach karnych ze Skelleftea 3:2). Skrzydłowy Jesper Dahlroth nadal jest chory, a napastnik Yared Hagos kontuzjowany podobnie jak inny napastnik Robin Lindqvist. Do kadry meczowej natomiast po kontuzji wraca napastnik Andreas Molinder.
Växjö Lakers w ostatnich 9-u meczach także bez wygranej w regulaminowym czasie gry (jedyna wygrana z Farjestads 2:1 po rzutach karnych) i na końcu rankingu z dorobkiem zaledwie 10 pkt. Nie dziwi zatem zmiana szkoleniowca w ekipie z Växjö - Janne Karlssona zastąpił jego asystentem Sam Hallam, który dzisiaj poprowadzi zespół po raz pierwszy. Bramkostrzelny napastnik Dennis Rasmussen jest już gotowy do gry po kontuzji, natomiast nadal nie moze grac kontuzjowany inny napastnik Brad Moran.
Obie ekipy na podobnym poziomie, ale goscie z nowym szkoleniowce. Czasami "nowa miotła" czyni cuda, dlatego też to gram na niespodziankę w postaci wygranej Lakers.

2:3

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z hokeja na lodzie TUTAJ