MENU

18 marca

Typ na 18 marca 2015r

Spotkanie:

U.S. Ancona - A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato

1

2,10

Zapraszam do Włoch na 30 kolejkę spotkań tamtejszej Lega Pro 1B.
W mieście Ancona na tamtejszym Stadio del Conero mogącym pomieścić 26 tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Unione Sportiva Ancona założonym w 1905 roku o barwach czerwono-białych a w gości z miasta San Miniato przyjedzie drużyna założona w roku 1957 o barwach zielono-czarnych a mianowicie Associazione Calcio Tuttocuoio.

U.S. Ancona rozegrała w tym sezonie ligowym 28 spotkań zdobywając 42 punkty dające obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej a A.C. Tuttocuoio 1957 San Miniato 8 pozycja we włoskiej Lega Pro 1B ze zgromadzonymi 38 oczkami w swoich 28 meczach rozegranymi w tym sezonie ligowym.

Gospodarze u siebie zagrali 14 razy zdobywając 22 oczka, bilans bramek na swoim Stadio del Conero 17-11 a goście w delegacjach 13 spotkań i zdobyte 16 punktów, bilans bramkowy na wyjazdach 18-26.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 4 punkty i raczej szykuje się wyrównane widowisko.

Moim typem jednak na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy gdyż Unione Sportiva Ancona w tym sezonie ligowym gra porównywalnie i u siebie i na wyjazdach i aby się dalej liczyć w walce o Play Off tej ligi musi takie mecze na swoim terenie wygrywać a Associazione Calcio Tuttocuoio owszem wygrali ostatnie swoje 2 spotkania w delegacjach lecz z drużynami u siebie słabszymi niż zespół z Ancony i moim zdaniem komplet 3 oczek pozostanie jednak na miejscowym Stadio del Conero.

Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ