MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 18 marca 2012r

Ruch Chorzów - Podbeskidzie (g.18:30)
Typ: Ruch
Kurs: 1.75 bwinRuch:
Ruch pokazuje w rundzie wiosennej, że może znów osiągnąć historyczny sukces i zagrać w europejskich pucharach. Cztery kolejki rundy rewanżowej za nami, w których Ruch zdobył osiem punktów. Dwa remisy z Zagłębiem i Śląskiem oraz dwa zwycięstwa z Jagiellonia i Lechem to bilans Chorzowskiej drużyny. Wczoraj wypunktowali zespół ze Zdzieszowic wygrywając 4-1. Przegrywali 1-0 do 73 minuty, ale w siedemnaście minut strzelili cztery bramki.

Podbeskidzie:
Podbeskidzie rundę rewanżową zaczęło z wielkim animuszem odnosząc dwa bardzo cenne zwycięstwa z Widzewem i Zagłębiem nie tracąc bramki. Mając dwadzieścia dziewięć punktów i praktycznie pewne utrzymanie odpuścili dwa kolejne mecze przegrywając z silnym drużynami Koroną 0-2 i Legią 0-1. Na wyjazdach grają jednak troszkę gorzej niż w domu. Zdobyli trzynaście punktów, a w domu szesnaście, ale na wyjeździe przegrali pięć razy, a u siebie tylko trzy razy.

Prognoza:
Po meczu z Ruchem Zdzieszowice Ruch nie powinien być zmęczony, bo nie wszyscy grali z podstawowego składu. Jesienią zwycięstwo odniósł Ruch na wyjeździe pokonując Podbeskidzie 1-0. U siebie Ruch na dziesięć meczy wygrał siedem i poniósł trzy porażki. Stracił tylko siedem bramek. Podbeskidzie na wyjazdach straciło czternaście. Stawiam na gospodarzy.

2:2

Autor: mariusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi polskiej TUTAJ