MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 17 marca 2012r

Nurnberg - Wolfsburg (g.15:30)
Typ: Nurnberg
Kurs: 2.05 bwinSpotkanie sąsiadów z ligowej tabeli, więc mogło by się wydawać że będzie to bardzo wyrównane spotkanie, ja jednak spodziewam sie tu pewnej wygranej gospodarzy.

Wolfsburg to bardzo specyficzna ekipa. U siebie są w stanie powalczyć z każdą drużyną, lecz kiedy przyjdzie im wybrać się na mecz wyjazdowy to wtedy Wilki zapominają jak się gra w piłkę i zbierają regularne baty prawie od każdego. Świadczy o tym ich dorobek punktowy z meczów wyjazdowych - 5 punktów w 12 meczach i to chyba samo za siebie mówi czego można się spodziewać w tym meczu...

Norymberga gra w tym sezonie bardzo przyzwoicie i na pewno postawę podopiecznych Dieter'a Hecking'a można uznać za pozytywną niespodziankę tegorocznych rozgrywek. U siebie Norymberga gra solidnie i potrafi sprawić sporo problemów najsilniejszym drużynom. Przekonała się o tym choćby Borussia Dortmund kilka kolejek temu. Co prawda gościom udało się wywieźć wtedy komplet punktów z Norymbergi, lecz oglądając ten mecz byłem bardzo zaskoczony tak dobrą grą gospodarzy. Od tamtej pory minęło już trochę czasu ale Norymberga wciąż nie spuszcza z tonu i notuje dobre rezultaty i myślę że po tym spotkani dopiszą sobie kolejne 3 punkty do swojego konta.

Sytuacja kadrowa w obu drużynach jest dobra, zarówno goście jak i gospodarze będą mogli wystąpić w swoich prawie najsilniejszych składach. W Wolfsburgu ze znaczących graczy zabraknie tylko Ashkan Dejagah (NA 20/3) i Patrick Ochs (OB 13/0). Z kolei u gospodarzy nie będzie mógł grać tylko Mike Frantz (PO 9/1). Spotkanie zapowiada się ciekawie, myślę że można spodziewać się kilku bramek oraz pewnego zwycięstwa gospodarzy!

1:3

Autor: pele99
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi niemieckiej TUTAJ