MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 16 września 2014r

Ipswich Town – Brighton and Hove Albion

Typ: 1

Kurs: 2,75 bet365

Mick McCarthy menedżer Ipswich musiał czekać aż do piątej rundy rozgrywek Championship, aby skorzystać z usług doświadczonego norweskiego obrońcy Jonathana Parra (pozyskany z Crystal Palace). I od razu "Blues" zanotowali sukces, bowiem po wyjazdowym remisie na bardzo trudnym terenie w Derby 1:1 (były gracz Aalesund został wybrany zawodnikiem meczu) wygrali w kolejnym spotkaniu na swoim stadionie z solidnym Millwall 2:0. Nie ma żadnych nowych absencji w ekipie gospodarzy i McCarthy ma taką sama kadrę graczy do swojej dyspozycji jak ostatnio.


Brighton otworzyło sezon całkiem przyzwoicie (2-1-3), ale w dwóch ostatnich meczach ugrało ledwo punkt (domowy remis z Charlton 2:2 i wyjazdowa przegrana z beniaminkiem ligi Brentford 2:3). Pomocnicy Solly March i Dale Stephens nadal borykają się z urazem i dzisiaj nie zagrają na Portman Road Stadium.


Ipswich gra co raz lepiej, co pokazało w meczu z Millwall. Zespół wygrał dwa z ostatnich trzech meczów u siebie (był szósta domową ekipą w ubiegłym sezonie) i dzisiaj ma spore szanse kolejne zwycięstwo.

Autor: Yankes

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ