MENU

Typy na 16 września 2012r Reading- Totenham Hotspur

Typy na 16 września 2012r

Reading- Tottenham Hotspur (g.17:00)
Typ: Tottenham
Kurs: 1.95 sportingbet

Spotkanie 4 kolejki angielskiej Premier League. Drużyna Reading przez wielu jest typowana na opuszczenia grona drużyn Premier League po tym sezonie. Nie wykluczone. Na razie ekipa Briana McDermotta nie ciuła punktów: najpierw remis u siebie ze Stoke 1:1 , następnie porażka na wyjeździe 2:4 z Chealse. O ile porażkę z Chealse da się zrozumieć to ze Stoke powinni wygrać jeśli myślą o utrzymaniu. Patrząc na personalia drużyny gospodarzy brak znanych nazwisk, jedyne postacie które rozpoznaje to : Brynjar Gunarrsson, Bobby Convey, Paweł Pogrenyak.
Totenham bardzo słabo zaczął sezon a to jest drużyna z potencjałem zawsze typowana do czołówki. Niestety ma jeden bardzo poważny mankament a jest nim postać trenera Andressa Villasa Boasa. Jak dla mnie ten trener to jedno wielkie nieporozumienie - gdzie nie pójdzie to schrzani robotę. Nie udało mu się w Chealse , teraz pogrąża Totenham. To spotkanie może być dla niego meczem ostatniej szansy, gdyż wątpię żeby włodarze Spurs długo znosili takie klęski swojej drużyny. W dodatku brak Van der Vaarta i Modricia w porównaniu do zeszłego sezonu jest także ważny na minus. Poza tym Villas Boas zezwala na wypożyczanie wielu zawodników do innych klubów. Wgl paradoksem jest fakt iż mając w bramce Friedela kupuje Hugo Llorsa - zamiast wzmacniać ofensywę która osłabła to robi niepotrzebną konkurencję solidnemu bramkarzowi.

Totenham przegrał na wyjeździe z Newcastle 3:1 , następnie remisując dwukrotnie 1:1 z West Bromwich i Norwich. Sądzę, że drużyna Totenhamu nic nie osiągnie póki nie zmieni tego trenera. Myślę jednak iż piłkarzom Spurs starczy umiejętności na Reading bo na papierze są dużo lepszą drużyną i w końcu muszą wygrać.

W dodatku z Reading Totenhamowi zawsze grało się bardzo dobrze , regularnie wygrywał u siebie jak i na wyjeździe. Kurs wysoki z racji słabej formy Totenhamu i tego iż grają na wyjeździe. Ja jednak pokusiłbym się o granie na ekipę z White Hart Lane.

1:3

Autor: Oxlade
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z ligi angielskiej TUTAJ