MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 17 stycznia 2012r

Linköpings HC – MODO Hockey (g.19:00)
Typ: Linköpings
Kurs: 2.13 betsson

Linköping przed sezonem było uważane za jednego z największych faworytów do wygrana Elitserien, ale zupełnie rozczarowało. Przedostatnie miejsce w rankingu (48 pkt.), to nie jest to, na co liczyli liczni fani "Linków". Do zakończenia sezonu zasadniczego jeszcze 17-ie kolejek ligowych i jesli podopieczni Haralda Lücknera realnie marzą o play-off, to musza koniecznie zacząć wygrywać. Strata do MODO (8 miejsce w tabeli dające prawo gry w fazie play-off) wynosi 7 punktów i przy dzisiejszej wygranej w regulaminowym czasie gry zmaleje do 4-ech. Jesli "nie uda się dogonić MODO (lub innego zespołu ,który zajmie 8-ąlokatę), to "Linki" muszą walczyć o miejsca w rankingu numer 9 i 10 (utrzymanie w lidze). Bowiem zespół z mijsca 11-ego zagra obok Timry w trudnym turnieju kwalifikacyjnej o utrzymanie z 4-ema czołowymi zespołami Aallsvenskan. Zatem jest o co grać.
Gracze Linköping przegrali cztery z ostatnich pięciu gier, pokonując jedynie na swojej tafli AIK 3:1. U siebie w Cloetta Center grają dobrze (10-0-8), czego nie można powiedzieć o ich grze wyjazdowej (7-0-13). Zatem punktów muszą szukać przede wszystkim w domu. Nie ma żadnych absencji w zespole gospodarzy przed dzisiejszym spotkaniem.
Modo (8/55 pkt.) notuje aktualnie serie 4-ech wygranych z rzędu. Ale dzisiaj podopieczni Ulfa Samuelssona zagrają 3-i mecz w ciągu ostatnich 5-u dni. Obrońcy Jens Westin i Freddy Meyer nie zagrają, podobnie jak skrzydłowy Björn Svensson (wszyscy kontuzje).
Dzisiaj na trybunach Cloetta Center zasiądzie ok. 7500 fanów, którzy mocno liczą na wygraną Linköping z podmęczonym (i trochę osłabionym kadrowo) MODO.

7:2

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja TUTAJ