MENU

Typy na 16 lutego 2013r Malaga - Ath. Bilbao

Typ na 16 lutego 2013r

Malaga - Ath. Bilbao (g.18:00)
Typ:
Malaga
Kurs: 2.05 willhill

Malga dziś na własnym stadionie o godz 18.00 podejmować będzie Athletic Bilbao. W obecnym sezonie Malga stała się jedną z czołowych hiszpańskich drużyn i to nie tylko na krajowym podwórku, bo bardzo dobrze radzi sobie także w Lidze Mistrzów. W najbliższym tygodniu czeka ich wyjazdowe spotkanie w 1/8 LM z FC Porto, nie powinno to jednak zdekoncentrować ich w dzisiejszym meczu gdyż jeśli chcą oni zająć miejsce gwarantujące udział w LM na przyszły sezon muszą walczyć w każdym meczu o komplet punktów. Bilbao, natomiast jest tylko cieniem wspaniałej drużyny z poprzedniego sezonu, w którym dotarli do finału Ligi Europejskiej. Może o tym świadczyć zajmowane miejsce w tabeli.
Malaga obecnie zajmuje 4 miejsce i raczej musi "uciekać" przed rywalami będącymi za nią, bo najlepsza trójka, czyli Real, Atletico i Barcelona mają bezpieczną przewagę. W pięciu ostatnich ligowych spotkaniach dwa razy wygrali, dwa razy zremisowali i przegrali jedynie z Barceloną.
Athletic jest 15 w tabeli, a w ostatnich meczach zanotowali jedną wygraną, dwa remisy i dwie porażki. Od strefy spadkowej dzieli ich jedynie 6 punktów.
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej przed tym spotkaniem prezentuj się Malga, a dodatkowym atutem jest własny stadion. Stawiam na gospodarzy po rozsądnej stawce.

2:0

Autor: MIREK9
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi hiszpańskiej TUTAJ