MENU

Typy na 16 lipca 2012r AC Horsens – FC Nordsjælland

Typy na 16 lipca 2012r

AC Horsens – FC Nordsjælland (g.19:00)
Typ: Nordsjælland (AH0)
Kurs: 1.98 pinnacle

AC Horsens miało bardzo dobry poprzedni sezon, który ukończyło na wysokim 4-ym miejscu w tabeli. Szkoleniowiec "The Yellow Danger" Johnny Mølby ma prawie wszystkich graczy z poprzedniego sezonu (jedynie napastnik Niels Lodberg odszedł do Sønderjyske). Do kadry dołączył młodziutki wychowanek, obrońca Jakob Rasmussen, oraz doswiadczony defensywny pomocnik Steffen Kielstrup (pozyskany z Vejle-Kolding). Horsens zagra niebawem w kwalifikacjach do trzeciej rundy Ligi Europejskiej (pierwszy mecz 2-ego sierpnia i 9-ego rewanż). Dzisiaj nie zagra bardzo ważny pomocnik Martin Retov jest kontuzjowany, podobnie jak napastnik Kenan Hajdarevic (kontuzje). Nie zagrają także dwaj kluczowi do niedawna gracze, którzy w okresie letnim opuscili klub - pomocnik Niels Lodberg (przeniósł się do Sønderjyske) i brazylijski napastnik Gilberto Macena (powędrował do chińskiego Shandong Luneng Taishan).

Kadra meczowa: Nøhr, Rasmussen, Aslam, Juel Andersen, Jensen, Fagerberg, Kielstrup, Spelmann, Toft, Kortegaard, Kryger, Mehl, Agesen, Drachmann, Veselovsky, Kløve, Bjerregaard, Rønnow

FC Nordsjælland zagra natomiast w Champions League. Ekipa z Farum w tym sezonie ma ambicje dość wysokie zarówno w rodzimej lidze, jak i Lidze Mistrzów. Podopieczni Kaspera Hjulmanda w oresie letnim grała sporo sparingów z mocnymi zespołami w których pokazała dobrą grę. Do zespołu powrócił już na stałe bramkostrzelny napastnik Morten Nordstrand (odzyskany z FC København), natomiast obrońca Andreas Bjelland został sprzedany do holenderskiego Twente Enschede.

Kadra meczowa: Hansen, Okore, Kildentoft, Stokholm, Mtiliga, Mikkelsen, Nordstrand, Lawan, Villadsen, Christensen, Gundelach, Lorentzen, Runje, Laudrup, Ticinovic, Gytkjær, Henriksen, Petry, Marcondes

FC Nordsjælland wygrał 2:0 w ostatnim sezonie na CASA Arena Horsens. Gracze "FCN" w ostatnich 10-u meczach (liga i puchar) z Horsens przegrali tylko raz (notując w tym czasie siedem zwycięstw i trzy remisy). Widać zatem, że ostatnie wzajemne statystyki gier przemawiają dzisiaj za Nordsjælland.

0:4

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z pozostałych lig TUTAJ