MENU

16 czerwca. Typy na dziś

Typ na 16 czerwca 2014r

Landskrona BoIS - Assyriska FF

Typ: 1

Kurs: 2,40 bet365

Zapraszam bardzo serdecznie na 12 serię spotkań szwedzkiej Superettan.

W szwedzkim mieście Landskrona liczącym ponad trzydzieści tysięcy mieszkańców na Landskrona Idrottsplats mogącym pomieścić jedenaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe oczka pomiędzy założonym w 1915 roku o barwach biało-czarnych miejscowym Landskrona Boll och Idrottsällskap a w gości z miasta Södertälje liczącego ponad sześdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1974 o barwach biało-czerwonych a mianowicie Assyriska Föreningen.

Landskrona BoIS rozegrała w tym sezonie ligowym 11 spotkań w których zdobyła 9 punktów po 2 zwycięstwach, 3 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 15 pozycję w tabeli szwedzkiej Superettan, bilans bramkowy 14-25.

Assyriska FF zdobyła 8 oczek w swoich 11 ligowych meczach w tym sezonie po 1 zwycięstwach, 5 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie ostatnie 16 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 8-17.

Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 5 razy zdobywając 5 oczek po 1 wygranej, 2 remisach oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Landskrona Idrottsplats 7-8.
Goście na wyjazdach 6 punktów w swoich 5 meczach na wyjazdach w tym sezonie po 1 zwycięstwie, 3 remisach oraz 1 przegranej, bilans bramek w delegacjach 4-4.

Mecz zapowiada się ciekawie gdyż moim zdaniem spotykają się dwa porównywalne zespoły a w ich ostatnich 5 spotkaniach o ligowe punkty w mieście Landskrona raz wygrywali gospodarze oraz cztery razy wygrywali goście, bilans bramkowy w tamtych meczach 8-15 na korzyść Assyriska FF.

Mój typ w tym spotkaniu to jedynka, Landskrona Boll och Idrottsällskap ogólnie w tym sezonie ligowym nie gra za dobrze lecz u siebie i tak lepiej niż w delegacjach muszą chociaż na swoim terenie naprawdę zacząć zdobywać ligowe oczka gdyz ich sytuacja w tabeli ligowej powoli robi się coraz bardziej nieciekawa także na to spotkanie wyjdą w 100 procentach skoncentrowani aby wygrać a Assyriska Föreningen owszem lepiej w tym sezonie gra na wyjazdach lecz to nie jest dobra gra i moim zdaniem przegrają ten mecz z mieście Landskrona z dobrze zmotywowanymi gospodarzami.

Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ