MENU

Typy na 15 października 2012r Frölunda HC – HV 71

Typy na 15 października 2012r

Frölunda HC – HV 71 (g.19:00)
Typ: Frölunda(OT)
Kurs: 1.85
expekt

Frölunda po fatalnym okresie gry (5-ęć porażek w 6-u meczach) wygrała ostanie dwa mecze wyjazdowe (Timra 3:1 i MODO 4:3) i powolutku pnie się w rankingu (8/18 pkt.). Dzisiaj "Indianie" wracają na swoją taflę do Scandinavium, by przed swoimi licznymi fanami wygrać i poprawić słabiutkie domowe staty tego sezonu (1-1-4). Dla Frölundy, to jakby "nowe czasy". Bowiem z uwagi na lokaut w NHL w ich zespole zadebiutowali w meczu z MODO środkowy Matt Duchene (Colorado Avalanche) i bramkostrzelny skrzydłowy Viktor Stålberg (Chicago Blackhawks). To są dwa bardzo istotne wzmocnienia ekipy ze Sztokholmu. I dzisiaj z nowymi gwiazdami oczekuje się od Frölundy ponownie dobrej gry i zwycięstwa.
HV 71 (4/24 pkt.) ostatnio rozczarowuje, gdyż po serii zwycięstw przyszła nieoczekiwanie wysoka domowa porażka z Linkopings 1:4 i tylko nikła wygrana także na swoim lodzie ze słabiutkim Rogle 3:2 (po OT). Skrzydłowi Oscar Sundh i Johan Lindström, sa aktualnie kontuzjowani, natomiast do gry po kontuzji wrócił ostatnio obrońca Elias Fälth.
Po tym jak Frölunda wykazała zwyżkę formy w dwóch ostatnich meczach (a szczególnie w ostatniej wygranej potyczce z MODO) mając w swoim składzie dwóch graczy NHL ( na kontraktach krótkoterminowych) to nie dziwne, ze dzisiaj widzę ją w roli faworyta domowej konfrontacji z HV 71.

2:3

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z hokeja na lodzie TUTAJ