MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 15 maja 2012r

Fortuna Dusseldorf – Hertha BSC (g.20:30)
Typ: Fortuna DNB
Kurs: 1.60 tobet

Drugie spotkanie kwalifikacyjne o grę w Bundeslidze - pierwszym Fortuna pokonała Herthe w Berlinie 2:1. Ekipa z Nadrenii Północnej-Westfalii miała bardzo dobry początek sezonu w 2. Bundeslidze i mając spore szanse na bezpośredni awans. Niestety, ale na wiosnę gracze "F95" prezentowali się już sporo słabiej (3-5-2 w ostatnich 10-u meczach) i dlatego sezon ligowy zakończyli na 3-im miejscu w rankingu wyprzedzając St. Pauli tylko lepszą różnicą bramek. Bramkarz Robert Almer nie grał w Berlinie i dzisiaj także nie zagra. Skład zartem powinien być ten sam, co ostatnio.
Fortuna: Ratajczak - Levels, Lukimya, Langeneke, J. van den Bergh - Bodzek, O. Fink - Beister, Ilsø, Lambertz - Bröker
Hertha Berlin dzięki wygranej w ostatnim meczu z Hoffenheim 3:1 przeskoczyła FC Köln w ligowej tabeli koncząc sezon na miejscu 16-ym w Bundeslidze. I tym samym musi grać w kwalifikacjach o utrzymanie. Popularna "The Old Lady"przegrała na Olympic Stadium w Berlinie pierwszy barażowy mecz i będzie ciężko teraz obronić się przed spadkiem. Pomocnicy Fabian Lustenberger i Maik Franz, oraz napastnik Pierre-Michel Lasogga nie zagrają z powodu kontuzji.
Hertha: Kraft - Lell, Hubnik, Janker, Holland - Niemeyer, Kobiashvili - Ebert, Raffael, Ben-Hatira - Ramos
Fortuna po dobrym występie w Berlinie jest dzisiaj faworytem spotkania przed swoimi fanami (którzy zapewne zasiądą dzisiaj komplecie) na Esprit Arena. Tutaj podopieczni Norberta Meiera są tradycyjnie bardzo mocni (11-5-1 w lidze w tym sezonie), co powinni potwierdzić wygraną (i awansem) z Herthą Berlin.

2:2Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi niemieckiej TUTAJ