MENU

Typy na 15 grudnia 2012r Blackpool – Blackburn Rovers

Typ na 15 grudnia 2012r

Blackpool – Blackburn Rovers (g.16:00)
Typ: Blackpool
Kurs: 2.10 expekt

Blackpool (11/29 pkt.) ma tylko jedną porażkę w ostatnim dziesięciu meczach ligowych (wyjazdowy mecz z Derby 1:4) i może włączyć się do walki o miejsce gwarantujące play-off o Premier League. Ale "The 'Pool' muszą poprawić przede wszystkim grę na swoim obiekcie (3-5-2), a w tym ma im pomóc nowy menedżer Michael Appleton (ostatnio pracował w Portsmouth). Szkocki obrońca Stephen Crainey pauzuje za nadmiar kartek (zastąpi go na środku obrony inny Szkot Robert Harris), inny obrońca Ian Evatt jest kontuzjowany, a napastnik Matt Phillips jest chory. Natomiast do gry wraca po okresie zwieszenia inny ważny obrońca Chris Basham, a po kontuzji doświadczony napastnik Gary Taylor-Fletcher.
Blackburn (13/29 pkt.) od 4-ech spotkań bez wygranej i norweski szkoleniowiec "Rovers" Henning Berg ma problem. W ostatniej kolejce ligowej jego ekipa poniosła klęskę u siebie na Ewood Park z Cardiff 1:4. Dwaj bramkostrzelni napastnicy Portugalczyk napastnik Nuno Gomes i Irlandczyk Leon Best są aktualnie kontuzjowani, a pomocnicy Mauro Fórmica, Danny Murphy i David Dunn także narzekają na urazy i ich gra dzisiaj stoi pod dużym znakiem zapytania.
Blackburn ostatnio w fatalnej formie i z zawirowaniami w składzie. Dlatego też dzisiaj będzie graczom "Rovers" będzie trudno nawet o punkt na Bloomfield Road w Blackpool.

2:0

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ