MENU

Typy na 13 września 2012r Leyton Orient – Brentford

Typy na 13 września 2012r

Leyton Orient – Brentford (g.20:45)
Typ: Leyton AH+0.5
Kurs: 1.62 williamhill

Leyton Orient (21/3 pkt.) po fatalnym początku sezonu (porażki w 3-ech pierwszych spotkaniach) wreszcie zainkasował komplet punktów pokonując w na wyjeździe Swindon 1:0. Do kadry "The Os" dołączyli ostatnio dwaj doświadczeni pomocnicy Lee Cook (Charlton, QPR) i Martin Rowlands (QPR, Millwall), którzy bardzo wzmocnili zespół. W ekipie Russella Slade nie ma żadnych absencji i należy się spodziewać szybkiego marszu w górę ligowej tabeli.
Brentford na miejscu 7-ym w rankingu z dorobkiem 8 pkt. Podopieczni niemieckiego szkoleniowca Uwe Roslera rozegrali jak dotąd dwa mecze wyjazdowe i oba zremisowali (Bury 0:0 i Walsall 2:2) W ostatniej kolejce "Pszczoły" pokonały u siebie na Griffin Park drużynę Colchester 1:0. Ważny pomocnik Adam Forshaw jest kontuzjowany i jego występ dzisiaj na Matchroom Stadium w Londynie stoi pod dużym znakiem zapytania.
Od sezonu 1998/99 gospodarze na swoim stadionie nie przegrali meczu (liga i rozgrywki pucharowe) z Brentford (4- wygrane i 2-a remisy). Nie inaczej powinno być dzisiaj.

1:0

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z ligi angielskiej TUTAJ