MENU

Typy na 13 stycznia 2013r Man. Utd - Liverpool

Typ na 13 stycznia 2013r

Man. Utd - Liverpool (g.14:30)
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.63 expekt

W tym hitowym meczu przewiduję, że padnie sporo goli. Obie drużyny w ofensywie w ostatnim czasie spisują się dobrze lub bardzo dobrze, natomiast łączy je to, że dość często tracą bramki. Manchester United w tym sezonie stracił w 21 meczach aż 28 bramek co jest bardzo wynikiem wyższym niż w latach poprzednich na tym etapie rozgrywek. Trzeba tutaj podkreślić że Diabły u siebie mają bilans wspaniały bo 9-0-1 jednak w 10 meczach stracili 13 bramek. Większość z tych meczy miałem przyjemność zobaczyć. Przyjemność głównie z tego że 8 na 10 zakończyła się wynikami overowymi (linia 2,5). Główną przyczyną jest fakt, że United chcą i muszą grać widowiskowo bardzo ofensywnie u siebie. Dodatkowo nie można nic a nic zarzucić napastnikom United, którzy są bardzo skuteczni: RVP strzelił w tym sezonie już 20 bramek, Hernandez 12, a Rooney 8. Pozostaje tylko czekać aż odblokuje się Welbeck (tylko 1 gol). Średnia ilość goli na mecz United u siebie wynosi 3,7.
Mecze Liverpoolu w ostatnim czasie są równie ciekawe. Ostatnie tygodnie The Reds mogą zaliczyć do udanych ponieważ zanotowali kilka ważnych i przekonywujących zwycięstw (3-0 z Sunderlandem i QPR czy 4-0 z Fulham). Dzięki temu w tabeli ligi awansowali na 8 miejsce i mają jeszcze duże szanse na to aby włączyć się nawet o 4 pozycję czyli el. LM. Będzie to jednak niemożliwe jeśli zwycięstwa będą przeplatały się z porażkami z takimi zespołami jak AV (1-3) czy Stoke (1-3). Te ostatnie wyniki pokazują tylko jak Liverpool jest drużyną nieobliczalną, z dobrą ofensywą lecz przeciętną defensywą.
Wyniki gości są overowe na wyjazdach bo aż 7 na 10 meczy (2,5). Średnia bramek na mecz wyjazdowy z udziałem The Reds to 3,3 (bilans bramkowy: 17:16).
Jutro wszyscy z kluczowych zawodników ofensywnych gości będą gotowi do gry (na czele z Suarezem strzelcem 15 goli w lidze). W ekipie gospodarzy pod znakiem zapytania stoi występ Rooneya, jednak przy znakomitej postawie Hernandeza nie powinno to osłabić aż tak bardzo siły rażenia United.
Na ostatnie 5 meczy tych drużyn kiedy w roli gospodarza wystąpił Manchester 4 zakończyły się przekonywającymi wynikami overowymi. Myślę że i tym razem będzie tak samo. Zapowiada się wielki pojedynek dwóch wielkich klubów i dwóch superstrzelców czyli RvP i Suareza.

2:1

Autor: Larson
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ