MENU

Typy na 13 października 2012r ATOM Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka

Typy na 13 października 2012r

ATOM Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka (g.13:30)
Typ: Muszyna
Kurs: 1.55
expekt

Bądź co bądź to jest szlagier! Mistrz Atom podejmuje we własnej hali vice-mistrza polski Muszynę. W obu ekipach doszło do wielu zmian od czasów tamtych pojedynków..
Po Pierwsze Atom już nie jest taki mocny jak w zeszłym sezonie: nie ma już tutaj z nami Niemek Kozuch,Susske czy Amerykanek Glass + Hodge.. Nie ma Pauliny Maj ... I teraz mamy Bełcik na rozegraniu, na przyjęciu solidną parę Pykosz+Sheulikina.. Na ataku mają Australijkę Rourke (przyszła z Muszyny) na przyjęcie doszła świetna kiedyś Brazylijka Coimbra, solidna Kubanka Cabrera czy powracająca do formy z przed lat Ania Podolec. No i Klaudie Kaczorowską (przyszła z Muszyny).. Na libero ściągnięto z Muszyny Mariole Zenik..
Jak widać mamy zaciąg z Muszynianki oraz ciekawe dwie zagraniczne przyjmujące których forma jest niewiadomą.
Muszynianka straciła przed sezonem trio Zenik, Kaczorowska, Rourke(do Atomu). Odszedł zaciąg Holenderski czy Staam-Pilon oraz Weneslink... I w ich miejsce przyszły solidne zawodniczki.. Mamy libero Maj (z Atomu), z urlopu macierzyńskiego powróciła Ola Jagieło (duże wzmocnienie), ściągnięto na środek E. Dziękiewicz oraz Popović.. Do przyjęcia mają także solidną Belgijkę Rousseaux oraz Sieradzan (wiele lat w lidze Francuskiej) a na rozegraniu bdb Włoszkę Serene.. Dodając do tego zawodniczki które zostały: Werblińska, Kasprzak, Gajgał, Bednarek to Muszyna ma super skład i widzę je w finale z Dąbrową Górniczą !
W pierwszej kolejce Muszyna gładko 3:0 pokonała AZS Białystok zaś Atom z wielkimi problemami pokonał 3:1 beniaminka Siódemkę Legionowo(choć gdyby beniaminek miał więcej doświadczenia pewnie to one by wygrały). Co do samego meczu obu ekip.. Faworyt jest jeden: Muszyna.. Mocny skład.. Serena(R)-Bednarek-Popovic(S),Werblinska-Kasprzak(P)- Rousseaux(A)-Maj(L) i mocna ławka rezerwowych robi swoje..
Atom zaś ma przed tym meczem spore problemy: nie ma środkowej rozgrywającej Wojciechowskiej (duża strata), zabraknie najlepszej obecnie zawodniczki Rourke(klauzura nie pozwala jej grać przeciw Muszynie) do tego kolejna środkowa Pykosz ma problemy z plecami a Kubanka Cabrera nie ma pozwolenia jeszcze na grę (może uda jej się załatwić pozwolenie chwilę przed meczem). Co daje 8 zawodniczek na ten mecz - normalnie miodzio. Muszyna powiedziała, że jest zmotywowana i przy takich problemach rywalek jak dla mnie tu może być nawet 3:0 dla Muszyny. Dlatego 1.50 na win to solidny kurs.

1:3

Autor: Lisek
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z siatkówki TUTAJ