MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 13 maja 2014r

SM Caen - Nîmes Olympique

Typ: 1

Kurs: 2,00 bet365

Zapraszam bardzo serdecznie na zaległe spotkanie francuskiej Ligue 2 po którym wszystkie zespoły będą miały rozegrane po 37 spotkań.


W mieście Caen liczącym około sto piętnaście tysięcy mieszkańców na Stade Michel d'Ornano mogącym pomieścić dwadzieścia jeden i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Stade Malherbe de Caen założonym w 1913 roku o barwach czerwono-niebieskich a w gości z Nîmes liczącego ponad sto czterdzieści tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1937 o barwach biało-czerwonych a mianowicie Nîmes Olympique Football Club.
SM Caen rozegrał w tym sezonie ligowym 36 spotkań w których zdobył 62 punkty po 18 zwycięstwach, 8 remisach oraz 10 porażkach co daje obecnie pozycje wicelidera tabeli francuskiej Ligue 2, bilans bramkowy 62-41.


Nîmes Olympique zdobył 42 oczka w swoich 36 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 10 zwycięstwach, 12 remisach oraz 14 porażkach i zajmuje obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramek 47-52.


Gospodarze u siebie zagrali 18 razy zdobywając 37 oczek po 11 wygranych, 4 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Stade Michel d'Ornano 32-15.


Goście zdobyli 14 punktów w swoich 17 spotkaniach rozegranych w tym sezonie na wyjazdach po 3 zwycięstwach, 5 remisach oraz 9 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 18-29.
Mecz ten zapowiada się gdyż gospodarze graja o awans do Ligue 1 a goście bronią się przed spadkiem do National a w ostatnich 5 spotkaniach rozegranych pomiędzy tymi zespołami w mieście Caen trzy razy wygrywali gospodarze a dwa razy padł remis, bilans bramkowy w tych spotkaniach 6-3 na korzyść zespołu z Caen.


Mój typ w tym meczu to zwycięstwo gospodarzy na swoim Stade Michel d'Ornano, Stade Malherbe de Caen w tym sezonie gra bardzo dobrze i ma ogromną szansę na powrót do najlepszej ligi Francji Ligue 1, u siebie również potrafi bardzo dobrze zagrać i jest to ostatni mecz w tym sezonie u siebie i na pewno zrobią wszystko aby go wygrać i przed własną publicznością zapewnić sobie awans ligę wyżej przed ostatnią kolejką rozgrywek którą zagrają w delegacji a Nîmes Olympique Football Club moim zdaniem sie utrzyma na tym poziomie rozgrywkowym lecz ten mecz na gorącym terenie przeciwnika przegra szczególnie że akurat z zespołem z miasta Caen im nie idzie i na wyjazdach grają słabiej a gospodarze będą bardzo zmotywowani aby awans sobie zapewnić już przed ostatnią kolejką spotkań i to przed własną publicznością.

Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ