MENU

Typy na 13 listopada 2012r Växjö Lakers HC – MODO Hockey

Typ na 13 listopada 2012r

Växjö Lakers HC – MODO Hockey (g.19:00)
Typ: Växjö (OT)
Kurs: 1.85 sportingbet

Växjö (10/21 pkt.) po wyjazdowej wygranej z aktualnym mistrzem HV 71 3:2 (w rzutach karnych) pewnie pokonało następnie na swojej tafli AIK 3:0. Co ciekawe było to pierwsze domowe zwycięstwo Lakers w tym sezonie (w regulaminowym czasie gry) u siebie w Vida Arena (1-3-6). Växjö ma solidną drużynę i nie ma aktualnie żadnych kłopotów kadrowych. Dlatego też gospodarze ostatnio wypożyczyli kilku młodych graczy do innych zespołów (napastnik Mikael Eriksson przeniósł się do ekipy Troja / Ljungby , obrońca Tim Heed do Västerås). Ponadto fińskie skrzydłowy Miikka Männikkö powrócił do Tappary po okresie wypożyczenia.
MODO (8/28 pkt.) po okresie znakomitej gry aktualnie w fatalnej formie (5 porażek z rzędu). Drużyna z Örnsköldsvik nie strzeliła żadnej bramki w trzech ostatnich meczach (Färjestad 0:2, Linköping 0:3 i Timrå 0:3). Szkoleniowiec zespołu Ulf Samuelsson ma nadal spore kłopoty kadrowe, gdyż pierwszy bramkarz Oscar Alsenfelt, obrońca Jens Westin, srodkowy Samuel Påhlsson i skrzydłowy Alexander Steen są aktualnie kontuzjowani. Natomiast do gry jest gotowy po obowiązkach reprezentacyjnych obrońca Jonas Ahnelöv, oraz po kontuzjach kanadyjski obrońca Kyle Cumiskey.
Växjö dwiema wygranymi z rzędu pokazało zwyżkę formy. I dzisiaj jest faworytem spotkania z będącym w sporym kryzysie MODO.

2:3


Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja na lodzie TUTAJ