MENU

Typy na 13 kwietnia Aston Villa – Fulham FC

Typ na 13 kwietnia 2013r

Aston Villa – Fulham FC (g.16:00)
Typ:
Aston Villa
Kurs: 2.30 pinnacle

Aston Villa zanotowała bardzo ważne zwycięstwo na wyjeździe w minioną sobotę ze Stoke 3:1. I obecnie ma 2 punkty przewagi nad strefą spadkową. Aktualna forma bardzo dobra (3-y wygrane w ostatnich 4=ech meczach ligowych), co jest dobrym prognostykiem przed trudna walka o utrzymanie jak czeka jeszcze podopiecznych szkockiego szkoleniowca Paula
Lamberta.Na Villa Park w Birmingham "The Villans" jak na razie mocno rozczarowują swoich licznych fanów (4-4-8), ale te statystyki można (i należy) dziś poprawić. Bramkostrzelny napastnik Darren Bent wraca po kontuzji dzisiaj do gry, natomiast na mniejszy uraz narzeka irlandzki obrońca Ciaran Clark i jego gra stoi po znakiem zapytania. Nadal nie mogą grać kontuzjowani długo terminowo: obrońca Richard Dunne, oraz pomocnicy Chris Herd i Marc
Albrighton.
Fulham (10/39 pkt.) pewne utrzymania i bez szans na czołowe lokaty w lidze. Dlatego też i nie ma presji wyniku na ekipę holenderskiego szkoleniowca Martina Jola. Były gracz "The Villans" pomocnik Steve Sidwell pauzuje za kartki, a kontuzjowani są (i dzisiaj nie zagrają)
dwaj pomocnicy Ashkan Dejagah i Mahamadou Diarra. Na mniejszy uraz narzeka inny pomocnik Eyong Enoh i jego gra dzisiaj stoi pod znakiem zapytania.
Dla gospodarzy jest to kluczowy mecz w walce o utrzymanie i muszą go wygrać. Z koeli Fulham nie ma pilnej potrzeby, aby zdobyć na Villa Park jakiekolwiek punkty.
Aston Villa w Premier League nigdy nie przegrała u siebie z Fulham, a od sezonu 2001/02 odniosła na swoim stadionie 7 zwycięstw i 4 remisy.

1:1


Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ