MENU

Typy na 12 października 2012r Albania - Islandia

Typy na 12 października 2012r

Albania - Islandia (g.19:00)
Typ: Albania
Kurs: 2.15 bet365

Albania w pierwszym grupowym meczu pokonała u siebie Cypr 3:1, by w kolejnym przegrać na wyjeździe z głównym faworytem do wygrania grupy Szwajcarią 0:2. Albania jest silna w domu. A dzisiaj ich trener Gianni De Biasi ma do swojej dyspozycji wszystkich swoich najlepszych graczy.
Islandia sprawiła nie lada sensację pokonując w pierwszym spotkaniu na swoim stadionie faworyzowaną Norwegię 2:0. Ale w kolejnym spotkaniu wyspiarze przegrali na Cyprze 0:1. I tym samym Islandia stała się pierwszym zespołem, który przegrał mecz eliminacyjny na Cyprze od ponad trzech lat. Kluczowy obrońca Sölvi Ottesen (FCK) jest zawieszony po czerwonej kartce na Cyprze, a bramkostrzelny napastnik Ajaxu Amsterdam Kolbeinn Sigthorsson jest wciąż kontuzjowany. Inny napastnik Gunnar Thorvaldsson
(IFK Norrkoping) takze dzisiaj nie zagra.
W spotkaniach między Albanią a Islandią głównym atutem jak dotąd był własny stadion i zgromadzeni na nim liczni fani. I dzisiaj nie powinno być inaczej, gdyż to gospodarze są faworytem spotkania z mocno osłabionymi kadrowo wyspiarzami.

1:2

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z rozgrywek międzynarodowych TUTAJ