MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 12 marca 2012r

Polonia Warszawa - Jagiellonia (g.18:30)
Typ: Polonia
Kurs: 1.65 expektPolonia:
Polonia wydawało się, że po zwycięstwie w Łodzi rozpocznie marsz po kolejne zwycięstwa w lidze, a tym czasem nastąpiły już dwie kolejne porażki z rzędu. Porażka z Widzewem u siebie 1-2 nie powinna mieć miejsca, a w Bełchatowie taki sam wynik również nie powinien się przytrafić drużynie, która walczy o mistrzostwo Polski. Już zajmuje tylko czwarte miejsce mając tyle samo punktów co Korona, a w tabeli prześcignął ją Ruch mający już trzydzieści sześć punktów. W meczach u siebie Polonia jednak gra o niebo lepiej niż w meczach wyjazdowych. U siebie zgromadziła dwadzieścia jeden punktów.

Jagiellonia:
Tomasz Hajto mówił, że stworzy potęgę w Białymstoku, a zrobił maszynkę do oddawania cennych punktów rywalom. To nie tak miało być kiwają pewnie w zarządzie. Być może pochopna decyzja ze zwolnieniem Czesława Michniewicza. Jagiellonia w trzech pierwszych spotkaniach rundy wiosennej zdobyła tylko jeden punkt w meczu ze słabiutką Cracovią w Krakowie po bezbramkowym remisie. U siebie natomiast ostatnio porażka z Ruchem 0-1. Mecz, który Jagiellonia powinna wygrać za kadencji Michała Probierza.

Prognoza:
Polonia stanie przed szansą zmazania plamy z meczu z Widzewem i należy teraz pokonać słabo spisującą się Jagiellonię przed własną publicznością. Jesienią w Białymstoku Jagiellonia wygrała 3-2. Teraz Polonia powinna przerwać serię porażek i odnieść kolejne zwycięstwo w lidze tym bardziej, że dwa ostatnie spotkania w Warszawie kończyły się zwycięstwami gospodarzy po 2-0.

4:1

Autor: mariusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi polskiej TUTAJ