MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 12 maja 2014r

Consadole Sapporo - Ehime FC

Typ: 1

Kurs: 1,95 bet365

Na poniedziałek 12 maja oferta meczowa z piłki nożnej nie rozpieszcza lecz znalazłem mecz warty uwagi w japońskiej J-League 2 czyli bezpośrednim zapleczu najlepszej ligi kraju Kwitnącej Wiśni.
W prawie dwumilionowej metropolii japońskiej Sapporo na Sapporo Dome mogącym pomieścić prawie czterdzieści dwa tysiące widzów lub na Sapporo Atsubetsu Park mogącym pomieścić ponad dwadzieścia tysięcy widzów gdyż gospodarze rozgrywają swoje mecze na obu tych stadionach odbędzie się spotkanie pomiędzy miejscowym Consadole Sapporo założonym w 1935 roku a w gości z miasta Matsuyama liczącego ponad pięćset tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1970 a mianowicie Ehime Football Club.
Consadole Sapporo rozegrało w tym sezonie ligowym 12 spotkań w których zdobyło 16 punktów po 4 zwycięstwach, 4 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 11-11.
Ehime FC zdobył 10 oczek w swoich 12 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 4 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 20 pozycję w japońskiej J-League 2, bilans bramek 9-12.
Gospodarze u siebie 6 meczy i zdobytych 12 oczek w tym sezonie ligowym po 3 wygranych oraz 3 remisach , bilans bramek na swoim terenie 8-3.

Goście na wyjazdach zagrali w tym sezonie ligowym 6 razy przywożąc z nich 3 punkty po 3 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 3-7.

Mecz ten zapowiada się ciekawie z bardzo dobrym kursem wystawionym przez ogólnie wszystkich bukmacherów a w ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami w mieście Sapporo cztery razy wygrywali gospodarze i raz padł remis, bilans bramkowy w tych spotkaniach 14-7 na korzyść popularnych "Consa".

Mój typ w tym meczu to wygrana gospodarzy na swoim terenie, Consadole Sapporo u siebie w tym sezonie ligowym gra bardzo dobrze, na swoim terenie nie przegrało spotkania i do tego akurat z drużyna dzisiejszego rywala im po prostu idzie a Ehime Football Club na wyjazdach w tym sezonie bardzo słabo, drużyna z miasta Sapporo im nie leży i do tego potrafią tracić bramki na wyjazdach i moim zdaniem przegrają kolejny raz w Sapporo.
Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ