MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 12 maja 2012r

Bułgaria - Niemcy (g.19:45)
Typ: Bułgaria (-1.5s)
Kurs: 1.63 pinnacle


Turniej w Sofii przeszedł właśnie do decydującej fazy całego turnieju. Na placu boju pozostali Bułgarzy,Niemcy,Włosi i Serbowie.Bułgarzy zagrają z Niemcami zaś Włosi z Serbami. Na tą chwile zajmijmy się tym pierwszym meczem.
Bułgarzy u Siebie idą jak burza. 3spotkania 3wygrane 0 straconych setów(pokonali po kolei Słowenię,Serbię oraz Hiszpanów) widać że ta ekipa jest w gazie.
Niemcy zaś po dobrym początku turnieju i wygraniu z Finami 3:0 oraz 3:1 ze Słowakami w walce o 1 miejsce w grupie zostali zbici przez słabych Włochów 0:3 pokazując swoje największe słabości ale to po kolei. Bułgarzy są tu w niemal najsilniejszym składzie.. Ich rozgrywający Żekov jest lekko kontuzjowany ale od początku turnieju trener Stoychev stawia na zdolnego Bratoevowa i szczerze to naprawdę zmienił trochę jakości w grze Bułgarów..Bułgarzy mają 3 świetni tutaj grające elementy:
1) Skrzydła Kazinski + Nikolov + Ananiev do tego Sokolov w obwodzie
2)Blok:Środkowi Bułgarscy jak Todorov to zmora jak dotąd wszystkich skrzydłowych rywali,szybcy,ruchliwi,dobre warunki fizyczne
3)Bloku nie było by bez mocnej zagrywki punktowej którą obdarzeni prawie wszyscy zawodnicy Bułgarscy

Niemcy wg mnie są na tym turnieju osłabieni,mało znany trener(kojarzę go z prowadzenia Belgijskiej ekipy Noliko) nie ma podstawowego przyjmującego Kromma(choroba) a trener nie wziął takich zawodników jak rozgrywający Steurwald czy libero Tille .. Dla mnie normalnie, ale to decyzja trenera i to on będzie za te ruchy odpowiadać.
Cała gra opiera się na tym że Tischer wystawia do Grozera tyle piłek ile się da. Ile skończy tyle skończy no ale to już robi się tak czytelne dla rywala że szok co pokazali Włosi. No cóż no ale jak się nie ma nikogo więcej w ataku to tak jest..para przyjmujących Swacharz-Andre to zawodnicy z solidnym przyjęciem i do piłek szybkich wystawianych na skrzydło ale nie nadają się do piłek sytuacyjnych i tutaj bardzo brakuje Roberta Kromma. Środkowi Niemieccy też są rzadko wykorzystywani choć w wielu sytuacjach powinni żeby jednak urozmaicać tą grę ...Jak dzisiaj tak samo będzie wyglądać gra Niemców jak z Włochami to dostaną jeszcze szybsze lanie od Bułgarów którzy będą punktować sobie blokiem. Dla mnie 1 Grozer to za mało na świetnie dysponowanych Bułgarów i jak seta Niemcy ugrają to będzie sukces. Dlatego gram handi na Bulgarię bo to będzie szybki pojedynek w 1 stronę.

1:3


Autor: Lisek
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z siatkówki TUTAJ