MENU

Typy na 12 listopada 2012r IK Oskarshamn – Bofors IK

Typ na 12 listopada 2012r

IK Oskarshamn – Bofors IK (g.19:00)
Typ: Oskarshamn (OT)
Kurs: 1.85 expekt

Oskarshamn po ostatnich dwóch porażkach (u siebie Djurgardens 0:1 i na wyjeździe Vasteras 2:6) spadło na 6-e miejsce w ligowej tabeli (31 pkt.). I teraz na swojej tafli (5-0-4) musi szukać straconych punktów, gdyż celem zespołu na ten sezon jest faza play-off. U siebie zanotowali ostatnio 3-y wygrane (Malmö 6:3, Sodertalje 3:1 i Tingsryds 2:1 w rzutach karnych). Obrońca Oliver Bohm powrócił do Frölundy po okresie wypożyczenia, ale bramkarz Linus Fernström z Frölundy został wypożyczony do Oskarshamn i zagra dzisiaj wieczorem.
Bofors po 19-u rundach rozgrywek na 2-im miejscu w rankingu z dorobkiem 39 pkt. Ale w ostatnich 2-uch meczach wyjazdowych ekipa z Karslogi doznała porażek (Almtuna 2:4 i Sodertalje 1:3) i dużo gorsze statystyki wyjazdowych gier (5-0-5) w porównaniu z domowymi (8-0-2). Bramkostrzelny skrzydłowy Henrik Bjorklund jest obecnie kontuzjowany (i dzisiaj nie zagra), a do gry wraca po obowiązkach reprezentacyjnych norweski środkowy
Ken Andre Olimb.
Oskarshamn wygrał pierwsze w tym sezonie spotkanie w Karlskoga 5:4, a do tego wygrał trzy z czterech wzajemnych gier w zeszłym sezonie. Bofors ma chyba najsilniejszy zespół w lidze na papierze, ale "gra w kratkę".

2:3

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja na lodzie TUTAJ