MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 11 stycznia 2012r

Tottenham - Everton (g.20:45)
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.94 pinnacle

Tottenham rozegra zaległe spotkanie z Evertonem, którego nie udało się rozegrać w sierpniu przez zamieszki w Londynie. Koguty zajmują 3 pozycję w lidze, sprawują się bardzo dobrze w tym sezonie, jeśli wygrają pojedynek z Evertonem mogą zrównać się punktami z Man Utd i następnie walczyć o ich wyprzedzenie, jest to teraz ich główny cel i nie przegapią takiej okazji! Everton natomiast spisuje się trochę gorzej, zajmuje 11 miejsce z 24 pkt, środek tabeli bez rewelacyjnych wyników.

Tottenham gra u siebie gdzie jest bardzo groźny, zaliczył tylko jeden remis (1-1 z Chelsea) i jedną porażkę (1-5 z Man City) z pozostałymi drużynami radzili sobie za każdym razem strzelając w sumie 18 goli (2.0 na mecz) i tracąc 8 (0.89 na mecz). Everton na wyjazdach natomiast nie błyszczy, zdobyli tylko 11 punktów w 9 meczach wyjazdowych, strzelili 10 goli (1,11 na mecz) i stracili 10 (1,11 na mecz).

Tottenham nie przegrał meczu od 5 kolejek i tym razem powinien spokojnie wygrać. Everton ostatnio poległ ze słabym Boltonem i to na własnym stadionie, poza tym strzela bardzo mało 5 bramek w 5 meczach nie zachwyca. Wierze, że Tottenham nie przegapi okazji do dogonienia MU i na własnym stadionie wygra to spotkanie. Kurs jednak nie satysfakcjonuje mnie w pełni, więc stawiam na Under 2.5

2:0

Autor: Spiegol
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ