MENU

Typy na 11 marca 2013r Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów

Typ na 11 marca 2013r

Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów (g.18:00)
Typ:
Resovia
Kurs: 1.70 expekt

Przed nami drugie spotkanie półfinału Play Off pomiędzy drużynami Delecty Bydgoszcz i Asseco Resovii Rzeszów. We wczorajszym spotkaniu gospodarze wygrali po arcy ciekawej końcówce 3:2. Mecz był wyrównany i stał na niezłym poziomie.
Delecta Bydgoszcz personalnie nie wygląda na drużynę nawet na finał. Siłą tej drużyny jest fakt iż zawodnicy się wspólnie świetnie komponują i duży wpływ na sukces ma trener Piotr Makowski. Drużyna Delecty w ćwierćfinale w meczach 3:0 wygrała z Lotosem. Wczorajszy mecz pokazał iż są w stanie rywalizować z najlepszymi. W pierwszym spotkaniu na bardzo dobrej skuteczności zagrał atakujący Delecty Dawid Konarski - 58% w ataku, łącznie 28 pkt w meczu. Do tego 15 pkt środkowego Wrony i bodajże po 10 pkt przyjmujący Antiga i Wika. Drużyna Delecty to 3 mocne filary : Konarski(atak), Masny(rozegranie), Antiga(przyjęcie). Reszta drużyny to nie są jacyś wybitni zawodnicy . Dzięki wspomnianej wcześniej trójce reszta ma komfort gry przy dobrym przyjęciu i rozegraniu co się przekłada na wyniki. Uważam , że dużym brakiem tej drużyny jest ławka rezerwowych. Poza Lipińskim chyba trener nikogo nie odważy się dać na zmianę.
Asseco to pretendent do tyłu. 3:2 w meczach ze Skrą gdzie wygrywali tylko u siebie i wczoraj znów porażka na wyjeździe. Trudno mi uwierzyć by dziś mieli przegrać po raz kolejny. Owszem Asseco na wyjazdach nie gra tak dobrze jak u siebie ale dysponuje o wiele większym potencjałem od rywali i dziś myślę , że można powiedzieć iż mają nóż na gardle gdyż muszą przełamać parkiet rywala.Obecnie przy zwycięstwach tylko u siebie przegrywają rywalizację 3:2. Dzisiaj jest chyba kluczowy mecz dla tej całej rywalizacji. Uważam , że drużyna Andrzeja Kowala dzisiaj musi zagrać lepiej ,gdyż wczoraj Igła i Schoeps zagrali poniżej swoich oczekiwań. Tichacek pograł więcej środkiem i się opłaciło. Poprawić przyjęcie i trochę zagrywkę i Delecty nie ma. Ja widzę przewagę Delecty tylko na pozycji rozgrywającego. Reszta pozycji na korzyść Asseco , w dodatku mocniejsza ławka gości i waga tego meczu skłaniają mnie do grania na drużynę Asseco Resovii Rzeszów.

1:3


Autor: Płamen
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z siatkówki TUTAJ