MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 11 listopada 2011r

Polska - Włochy (g.20:45)
Typ: Kto strzeli jako pierwszy - Włochy
Kurs: 1.85 tobet


Trzeba przyznać, że Reprezentację Polski czeka jutro ważny sprawdzian. Grają bowiem z przeciwnikiem z górnej półki. Każdy mecz towarzyski ma przygotować naszych zawodników do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Europy. Nie trudno zauważyć, że w polskich rozgrywkach już widać postępy. Jutro do naszej reprezentacji ( po 2-miesięcznej nieobecności) wraca bramkarz, z którego wszyscy możemy być dumni - Wojciech Szczęsny. Bramkarz "Kanonierów" sądzi, że dla Polski bardzo ważna jest teraz gra z mocnymi przeciwnikami, pozwala to bowiem poprawiać formę i daje dużo dobrego. W jutrzejszym meczu podopieczni Franciszka Smudy będą chcieli udowodnić, że pną się do góry. "(...)zdajemy sobie sprawę, że możemy dobrze grać z tak klasowymi drużynami, strzelać gole i prezentować futbol nie tylko efektowny, ale i efektywny. Mam nadzieję, że w tym meczu będzie podobnie." - powiedział wczorajszego dnia Robert Lewandowski. Polska z meczu na mecz gra coraz lepiej - pokazaliśmy to chociażby remisując 2:2 w ostatnim spotkaniu z Niemcami. Zawodnicy są w wyśmienitych nastrojach i są pewni wiary w swoj zdolności. "Sądzę, że zagramy podobnie jak w poprzednich spotkaniach i zwyciężymy" - dodał Lewandowski. Smuda także wierzy w swoich zawodników, polecił, aby od początku agresywnie, czym zdenerwują przeciwników.
Jutrzejsi goście zajmują 6 miejsce w rankingu Fifa, czyli są aż 58 miejsc nad 64 Polską, Wydaje mi się jednak, że na boisku aż taka przewaga nie będzie widoczna. Dużym zagrożeniem dla naszej drużyny okazać się może Mario Balotelli - napastnik Manchesteru City, który jest obecnie w kapitalnej formie. W obecnym sezonie strzelił dla tej drużyny aż 5 goli. Zapytany o mecz z Polską, powiedział dziś: "To mój czas. Gra w drużynie narodowej to najwspanialsza rzecz dla piłkarza. Nie denerwuję się przed tym towarzyskim spotkaniem. To tylko mecz. (...) Czy czuję presję? Zawsze, ale jestem gotów wziąć na siebie odpowiedzialność." O Reprezentacji Włoch można powiedzieć także, że słynie z bardzo mocnych obrońców. Na ile mocnych, przekonamy się jutro.
Nie mam wątpliwości co do tego, że czeka nas niezwykle ciekawe i pełne emocji widowisko. Bukmacherzy przewagę kładą raczej na stronę Włoch. Ja jednak wierzę i z całego serca trzymam kciuki za Polaków, którzy naprawdę są coraz lepsi i wierzą w siebie. Dużą motywacją będą dla nich kibice, którzy pojawią się bardzo licznie i z pewnością zadbają o odpowiedni doping. Mam nadzieję, że po spotkaniu na twarzach grających i oglądających Polaków ze szczęścia pojawią się łzy. Niestety, przy typowaniu emocje nie tylko należy, lecz nawet trzeba odsunąć na bok.

0:2

Autor: rfulgeo
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z spotkań międzypaństwowych TUTAJ