MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 11 czerwca 2014r

MyPa - Seinajoen JK

Typ: 1

Kurs: 2,00 bet365

Bardzo serdecznie kolejny raz zapraszam na rozgrywki fińskiej Veikkausliigi.

W mieście Kouvola które liczy sobie ponad osiemdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców na mogącym pomieścić ponad cztery tysiące widzów Kymenlaakson Sähkö Stadion odbędzie się mecz punkty do tabeli ligowej pomiędzy założonym w 1947 roku miejscowym Myllykosken Pallo - 47 a a w gości przyjedzie drużyna z miasta Seinäjoki liczącego ponad pięćdziesiąt siedem tysięcy mieszkańców a założona w roku 2007 przez połączenie dwóch innych klubów a mianowicie Seinäjoen Jalkapallokerho.
MyPa rozegrała w tym sezonie ligowym 12 spotkań w których zdobyła 21 punktów po 6 zwycięstwach, 3 remisach oraz 3 porażkach co obecnie daje pozycję wicelidera tabeli fińskiej Veikkausliigi, bilans bramkowy 20-17.

Seinajoen JK zdobył 12 oczek w swoich 10 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 3 remisach oraz 4 porażkach i zajmuje obecnie 9 pozycje w tabeli ligowej z bilansem bramek 9-8.

Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 7 razy zdobywając 15 oczek po 4 wygranych oraz 3 remisach, bilans bramek na swoim Kymenlaakson Sähkö Stadion 16-9.
Goście na wyjazdach zdobyli 2 punkty w swoich 5 meczach po 2 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 3-7.

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż ostatnio SJK wygrało z MyPA ale był to mecz na ich terenie.
Mój typ w tym spotkaniu obstawiam wygraną gospodarzy, Myllykosken Pallo - 47 a tym sezonie ligowym na swoim terenie gra bardzo dobrze strzelając dużo bramek swoim rywalom i ich zawodnicy potrafią się podzielić tym łupem gdyż potrafi strzelać ich kilku a Seinäjoen Jalkapallokerho wygrało ostatnio z gospodarzami tego spotkania lecz na swoim terenie gdzie grają dużo lepiej niż w delegacjach gdzie z MyPa zaliczą kolejna porażkę.

Autor: maer

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ