MENU

Typy na 10 października 2012r Djurgårdens IF – Örebro HK

Typy na 10 października 2012r

Djurgårdens IF – Örebro HK (g.19:00)
Typ: X2
Kurs: 1.75
bet365

Djurgården to była na prawdę dobra ekipa, gdy grała na najwyższym poziomie (w Elitserien). Mieli kilku bardzo dobrych graczy, ale ogólnie drużyna nie była wystarczająco mocna i skończyło z gorzkim spadkiem do Allsvenskan (przegrali play-off z Timrå i czterema zespołami z HockeyAllsvenskan). Po spadku najlepsi gracze odeszli (w sumie odeszło aż 16-u zawodników), a w ich miejsce pojawiła się grupa 16-17 nowych graczy o różnej jakości. I teraz Djurgarden gra słabo - tylko 3-y zwycięstwa w regulaminowym czasie gry w i odległe
miejsce w rankingu (11/11 pkt.). W ostatni poniedziałek wyjazdowa porażka z Leksands 3:4 (w OT) była już 3-ą kolejną z rzędu (poprzednio na swojej tafli porażka z Bofors 2:4 i na wyjeździe z Vasteras 0:3). Kluczowy obrońca Philip Holm doznał złamania nosa w ostatnim mecz i dzisiaj nie zagra, podobnie jak kontuzjowany skrzydłowy Christian "Fimpen" Eklund i obrońca Nils Andersson. Do gry natomiast dzisiaj może wrócić po chorobie srodkowy Michael Holmqvist.
Örebro po 7-u zwycięstwach z rzędu dosyć nieoczekiwanie przegrało w ostatniej rundzie na swoim lodzie z Oskarshamn 2:4. I dzisiaj w Hovet będzie szukać straconych punktów. Do gry dzisiaj wraca po kontuzji kluczowy obrońca Anders Eriksson.
Djurgården po spadku z Elitserien ma dosyć przeciętny zespół. Örebro natomiast ma bardzo dobrą ekipę i ma dzisiaj spore szanse na komplet punktów. Choć przed licznymi fanami gospodarzy zgromadzonymi w sztokholmskiej Hovet łatwo na pewno nie będzie.

2:2(3:2AP)

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Analizy z hokeja na lodzie TUTAJ