MENU

Pewny typ bukmacherski na dziś!

Typ na 10 marca 2014r

Zagłębie Lubin- Zawisza BydgoszczEisbären Berlin – ERC Ingolstadt; BIK Karlskoga – Mora IK

Typ: 1+over 4,5

Kurs: 2,85 bet365

Oferta dzisiaj słabiutka :neutral: , dlatego proponuje do gry hokejowy miks z fajnym Ako (mała stawka bo wiadomo, liczba bramek to loteria :grin: )
Eisbären musi walczyć o udział w play-off w kwalifikacjach. Aktualny mistrz Niemiec niemal "rzutem na taśmę" zapewnił sobie grę w tej fazie rozgrywek (6 ostatnich zwycięskich spotkań) i na pewno to nie jest "ostanie słowo" ekipy z Berlina. Trener Jeff Tomlinson ma silny skład i jego ekipa jest zdecydowanym faworytem nie tylko dzisiejszego spotkania, ale całego ćwierćfinału z przeciętnym Ingolstadt. W tym sezonie "Niedźwiedzie polarne" ograły Ingolstadt we wszystkich 4-ech meczach ligowych i dzisiaj nie powinno być inaczej.
Karlskoga i Mora walczą w kwalifikacjach o play-off, ale łatwo nie będzie. Bowiem wszystkie 4-y zespoły kvalserien (grają jeszcze Rogle i Karlskrona) prezentują zbliżony do siebie poziom. Dwa dni temu Mora na swoim lodzie pokonała Karlskoge 6:4. Ale dzisiaj zapowiada się bardzo ciekawy rewanż, bowiem sporo absencji (obrońcy Anton Karlsson, Alexander Ribbenstrand, środkowi Christopher Fish, Sonny Karlsson,Trevor Frischmon i Jonathan Johansson oraz skrzydłowi Sergio Somma i Tomas Larsson). W zaistniałej sytuacji gospodarze są faworytem spotkania, ale Mora to zupełnie nieprzewidywalna ekipa i mimo braków w składzie "tanio skóry nie sprzeda". Obie drużyny nastawione przede wszystkim ofensywnie i dzisiaj powinno być to także widać w postaci strzelonych kilku bramek.
Autor: Yankes

Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ