MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 10 maja 2012r

Pandurii - Vaslui (g.19:00)
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.75 pinnacle


Pandurii:
Zespół Pandurii w tym sezonie może już spać bezpiecznie. Nie walczy o Europejskie Puchary. Nie walczy również o utrzymanie. Zajmuje bezpieczne ósme miejsce z dorobkiem czterdziestu trzech punktów. Dwa ostatnie mecze ligowe to tylko jeden zdobyty punkt w spotkaniu ze Studentest, które praktycznie spadło do niższej ligi. U siebie Pandurii przegrało zaledwie dwa spotkania, a w ostatnich pięciu spotkaniach zaliczyło cztery remisy i zwycięstwo.

Vaslui:
Vaslui ma imponującą końcówkę sezonu, w której w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyło komplet zwycięstw i traci w tej chwili tylko trzy punkty do prowadzącego CFR Cluj. Na wyjeździe Vaslui w tym sezonie zdobyło dwadzieścia osiem punktów. Na pięć ostatnich takich spotkań wygrał cztery. Bardzo ważne zwycięstwa wyjazdowe odniesione ze Steauą i Dinamo Bukareszt po 1-0. W pięciu ostatnich meczach ligowych strzelili trzynaście bramek i tylko trzy stracili.

Prognoza:
Spotkania Pandurii z Vaslui na boisku tych pierwszych zawsze są imponujące i dzisiaj też tak powinno być. Ostatnie spotkanie jednak wygrała drużyna Vaslui 1-0 i będzie w tym meczu na pewno podbudowana możliwością walki o mistrzostwo. Będzie to zapewne mecz do jednej bramki tak jak każde ze spotkań tych drużyn na boisku Pandurii. Forma ostatnich spotkań również upatruje faworyta meczu w postaci gości i właśnie na nich warto postawić w dzisiejszym dniu. Mała liczba bramek w meczu również gwarantowana po dość dobrym kursie około 1.8 na under 2.5 i jest to jeszcze bezpieczniejsze niż stawianie na gości w tym spotkaniu. Pokazują to wyniki ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami, kiedy gospodarzem było Pandurii: 0-1, 1-0, 1-0, 1-1, 1-2, 0-0.

1:2

Autor: mariusz26hehe
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ