MENU

Typy na 10 kwietnia Crewe Alexandra – Brentford

Typ na 10 kwietnia 2013r

Crewe Alexandra – Brentford (g.20:45)
Typ:
Brentford
Kurs: 2.10 bet365

Na 6 kolejek przed końcem rozgrywek w Ligue One dla Crewe (14/58 pkt.) można by rzec, że sezon się już zakończył (nie mają szans na promocję do wyższej ligi, a spadek im także nie grozi). U siebie na Alexandra Stadium podopieczni Stevena Davisa grają co prawda całkiem przyzwoicie (10-3-6), ale dzisiaj można oczekiwać kilku sporych roszad w jego ekipie. Bowiem najlepszy "snajper" zespołu (12 bramek w tym sezonie) Gwineiski napastnik Mathias Pogba i kluczowy obrońca Szkot Gregor Robertson są kontuzjowani i dzisiaj nie zagrają.Kilku innych graczy narzeka także na urazy i ich gra dzisiaj jest nie niepewna.
Brentford (4/71 pkt.) cały czas zażarcie walczy o bezpośredni awans do Championship. Co prawda pierwsze Doncaster (78 pkt.) i drugie Bournemouth (76 pkt.) trochę odskoczyło w tabeli, ale obie ekipy mają po 2-a mecze rozegrane więcej. Po okresie bardzo dobrej gry (3-y zwycięstwa z rzędu) w ostatnich 2-uch meczach "The Bees" ugrali tylko punkt (wyjazdowa przegrana z Milton Keynes Dons 0:2 i wyjazdowy remis z Coventry 1:1). Irlandzki pomocnik Jonathan Douglas jest już gotowy do gry i Uwe Rösler ma w zasadzie dzisiaj najlepszy zespół.
Crewe pokonało w poniedziałek na Wembley Southend w finale Johnstone's Paint Trophy. Czy po tym sukcesie gospodarze będą mieli dużą motywację do gry dzisiaj wieczorem?

0:2

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ