MENU

Promocja Betfair. Betfair bonus.

UWAGA - WAŻNA AKTUALIZACJA!

Od 2017 roku bukmacher Betfair nie ma licencji na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w Polsce. Gra tam jest nielegalna!

Szukasz innego, legalnego bukmachera, u którego można grać?
Sprawdź polecane przez nas legalne firmy!


Poniżej dostępna archiwalna recenzja bukmachera i bonusu:


Chciałbyś rozpocząć przygodę z giełdą bukmacherską i zarabiać pieniądze niezależnie od tego czy będziesz graczem wygrywającym czy przegrywającym? Promocja Betfair jest właśnie dla Ciebie! Dzięki Betfair możesz stać się profesjonalnym trader'em i dodatkowo kumulować zwrot swojej postawionej gotówki - aż do 1000 Eur! Dodatkowo już na samym starcie możesz skorzystać z świetnego bonusu w postaci zakładu bez ryzyka aż do 20EUR!


Przeczytaj opinie o Betfair

Zasady promocji są niezwykle proste:

  1. Kliknij w TEN LINK który przeniesie Cię na stronę Betfair
  2. Zarejestruj swoje konto w Betfair
  3. Zrób swój pierwszy depozyt!
  4. Postaw zakład za min. 20EUR, a jeśli okaże się on przegrany - Betfair zwróci Ci Twoją stawkę!
  5. Graj na giełdzie i kumuluj punkty Betfair

To wszystko. Od tego momentu wszystko zależy tylko i wyłącznie od Ciebie! Za każde €0,10 prowizji (w przypadku wygranych netto) lub ukrytej prowizji (w przypadku straty netto) uzyskasz 1 punkt. Punkty Betfair są przyznawane zarówno dla wygrywających i przegrywających!

Wysokość bonusu będzie uzależniona od całkowitej liczby Punktów Betfair zgromadzonych podczas obstawiania zakładów w ciągu pierwszych 30 dni, licząc od dnia wniesienia pierwszej wpłaty (dzień 1).

Tylko dla nowych klientów. Oferta obowiązuje od 18 lat. Obowiązują warunki.