MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 1 października 2011r

Malaga - Getafe (g.22:00)
Typ: Malaga
Kurs: 1.57 wh

Dziś o godzinie 22:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy wzmocnioną latem za petrodolary Malagą i stołecznym Getafe. Gospodarze pod wodzą trenera Manuela Pellegriniego radzą sobie w La Liga całkiem dobrze. Obecnie zajmują 6 pozycję z 10 punktami na koncie. Po inauguracyjnej porażce z Sevilla przyszła kolej na 3 zwycięstwa: u siebie z Granadą 4:0, wyjazd z Mallorca 0:1 i domowa wygrana z Athlethic Bilbao 1:0. Ostatnie spotkanie piłkarzy Malagi zakończyło się bezbramkowym remisem w Zaragozie.

Klubowi z Madrytu wiedzie się trochę gorzej. Zajmują oni 16 miejsce w lidze z 4 punktami na koncie. Pierwszy mecz w sezonie to remis z Levante, a ostatni mecz to sensacyjne zwycięstwo z aktualnym liderem Betisem Sevilla. Po drodze Getafe uległo: Realowi 4:2, Rayo Vallecano 0:1 i Espanyolem też 1:0.

Wydaje mi się, że wygrana Getafe z Betisem nie znaczy zbyt dużo w kontekście tego spotkania. Gracze z Madrytu w tamtym meczu mieli bardzo dużo szczęścia, a końcowe 15 minut byli zamknięci w obrębie własnego pola karnego. Z treningu na trening zawodnicy Malagi powinni czuć się ze sobą coraz lepiej. Wydaje mi się że w tym spotkaniu nie będzie niespodzianki i gospodarze wygrają to spotkanie.

3:2

Autor: dw100
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi hiszpańskiej TUTAJ