MENU

Pewny typ bukmacherski na dziś!

Typ na 1 marca 2014r

Hull City – Newcastle United

Typ: 1
Kurs: 2,28 bet365

Hull (11/30 pkt.) zdecydowanie poprawiło swoja grę co ma istotny pływ na obecne wyniki (2-1-1 w ostatnich 4-ech meczach ligowych). Po domowej porażce z S'ton 0:1 w miniony weekend ligowej Steve Bruce i jego ekipa wysoko rozgromili na wyjeździe Cardiff 4:0, a nastepnie pokonali Brighton 2:1 w Pucharze Anglii. Tylko dwaj obrońcy Paul McShane i James Chester są dzisiaj niedostępni do gry z powodu kontuzji.

Newcastle (8/49 pkt.) po 4-ech meczach bez zwycięstwa (0-1-3) wreszcie wygrało pokonując po słabej co prawda grze nieznacznie u siebie Aston Ville 1:0. Dzisiaj kilka ważnych absencji - obrońcy Ryan Taylor i Davide Santon oraz napastnik Gabriel Obertan są kontuzjowani (i nie zagrają), a pomocnicy Hatem Ben Arfa i Gael Bigirimana narzekają na mniejsze urazu (ich gra dzisiaj jest wątpliwa). Ponadto kluczowy obrońca Fabricio Coloccini jest niedostępny do gry z powodu problemów rodzinnych.

Hull w dobrej formie i co ciekaw z bardzo dobrymi statystykami gier z Newcastle, gdyż od sezonu 2008/09 pozostaje bez porażki w lidze i FA Cup (3-0).

Autor:Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z pozostałych lig TUTAJ