MENU

Typy na 1 marca 2013r Lech Poznań - Polonia Warszawa

Typ na 1 marca 2013r

Lech Poznań - Polonia Warszawa (g.20:45)
Typ:
Lech
Kurs: 1.65 sportingbet

W hicie 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań podejmować będzie przy Bułgarskiej Polonię Warszawa, drużyny te zajmują odpowiednio 2. i 4. pozycję w tabeli rozgrywek.
"Czarne Koszule" na inaugurację sezonu zremisowały na własnym stadionie (1-1) z Lechią Gdańsk, która według mnie bez Razacka Traore nie jest już tak mocna. Prezes Ireneusz Król nie radzi sobie jak widać finansowo z prowadzeniem drużyny ekstraklasy, jest dłużny zawodnikom pensje, wynagrodzenia, co na pewno nie ułatwia gry piłkarzom, bo przecież to jest ich praca za którą powinni dostawać należne pieniążki. Rundę jesienną Polonia Warszawa zakończyła na 3 miejscu w tabeli.
Lech Poznań po przerwie zimowej wraca na Bułgarską, w meczu inauguracyjnym, który został rozegrany Chorzowie udowodnił, że walczy o najwyższy cel - Mistrzostwo Polski, gromiąc tamtejszy Ruch aż (0-4) po bramkach B. Ślusarskiego, M. Kamińskiego, samobójczym trafieniu B. Baszczyńskiego oraz K.Hämäläinena. W pierwszym meczu rundy wiosennej wszyscy zawodnicy pokazali się z dobrej strony, choć na uwagę z pewnością zasługuje świetny występ sprowadzonego w zimie fina K. Hämäläinen, pokazał, że nie boi się przytrzymać piłki, dysponuję świetnym ostatnim podaniem i strzałem, dobrze zaprezentowali się również K. Linetty, T. Kędziora i Ł. Teodorczyk.
W ekipie "Czarnych Koszul" nie zagra były lechita Dimitrij Injac oraz wypożyczony z Kolejorza Jacek Kiełb. Treer Mariusz Rumak z kolei nie będzie mógł nadal skorzystać z Manuela Arboledy, Patryka Wolskiego, Piotra Reissa oraz Ivana Djurdjevica, zawodnicy Ci nie grali już wcześniej. W ramach kontraktu z Lechem Poznań nie będzie mógł dziś zagrać nowy nabytek z Polonii Warszawa - napastnik Łukasz Teodorczyk.
Poznańska lokomotywa ruszyła, udowodniła, że nie odpuści Legii Warszawa Mistrzostwa Polski, jeśli Kolejorz dziś wygra zostanie liderem tabeli, czekając na mecz Wojskowych z GKS Bełchatów. Nie widzę w tym spotkaniu innego wyniku jak wygrana Lecha Poznań. Na Stadionie Miejskim przy Bułgarskiej kibice nie zawiodą, oby była to piękna inauguracja sezonu na własnym terenie w wykonaniu Lecha Poznań.

0:1

Autor: mate_usz93
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi polskiej TUTAJ