MENU

Typy na dziś. Dobre typy na dziś.

Typ na 1 lutego 2012r

Toronto Maple Leafs - Pittsburgh Penguins (g.01:30)
Typ: Toronto z OT
Kurs: 2.01 bwin

Przed nami bardzo ciekawe spotkanie. O godz. 1:30 czasu polskiego w Toronto miejscowe Maple Leafs zagrają z Pittsburgh Penguins. Jak widac po kursach nieznacznym faworytem są goście.
Obie drużyny w tym sezonie grały ze soba juz dwa razy. Najpierw 29 października w Toronto wygrali gospodarze 4-3, a w ubiegłą noc (tj. 01.02) w Pittsburghu Pingwiny wygrały dopiero w rzutach karnych 5-4. Warto dodać, że w tym ostatnim meczu Toronto na niespełna 14 minut przed końcem meczu wygrywało 4-1. Jednak Pingwiny zdołali wyrównać.
Swoją wygraną w dużej mierze zawdzięczają bramkarzowi (Marc-Andre Fleury), który dzięki zatrzymaniu 35 strzałów na bramkę został wybrany pierwszą gwiazdą meczu.
Zarówno Klonowe Liście jak i Pingwiny mogą odczuwać zmęczenie, ponieważ w ostatni mecz włożyły wiele sił. Hokeiści z Pittsburgha sa ostatnio w bardzo dobrej formie (8-2-0). Obecnie kontynuuja świetną passę 8 zwycięstw z rzędu (z czego 4 to wyjazdy). Toronto jest nieco w gorszej formie (5-4-1), jednak u siebie jest zawsze bardzo mocne.
Moim zdaniem Klonowe Liście w tym meczu będą szukać rewanżu za ostatnią porażkę, która ich napewno dotknęła. Mysle, że ostatni mecz nauczył hokeistów z Toronto, ze trzeba grac do końca i tym razem zagrają lepiej.

1:0

Autor: Ralf1022
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja TUTAJ