MENU

Typy na 1 lutego 2013r Kladno - Chomutov

Typ na 1 lutego 2013r

Kladno - Chomutov (g.17:30)
Typ: Under 5.5
Kurs: 1.90 willhill

Ja również na mecz Kladno ale inny typ bo choć na początku też myślałem o wygranej Kladno to po głębszej analizie nie wydaje się wszystko takie przejrzyste jak pisał Anzelmo. Anzelmo już napisał dużo, ale ja też mam swoje trzy grosze do dodania. Owszem Kladno wygrywało wysoko z Chmutovem jednak średnio te wyniki mogą nas interesować ? Czemu a no sprawa jest bardzo prosta, w zespole wtedy grali zawodnicy z NHL a nie było ich mało i nie byli to byle kto a sama śmietanka i czołówka swoich ekip. Tlusty, Jagr, Zidlicky czy Plekanec to znakomici gracze, wystarczy spojrzeć na tabele strzelców ile pkt zdobyli dla Kladna w czasie niedługiej gry. Odpowiednio Jagr 57, Plekanec 46, Tlusty 23 a Zidlicky 25, co daje niebotyczną sumę 151 pkt. Nie powie mi ktoś, że po ich odejściu Kladno to ta sama ekipa ? Widać to od razu po wynikach gdy Ci zawodnicy wrócili do NHL. Na placu boju ostał się kapitan czyli Patera z 25 pkt na koncie. Teraz fakty, które przytoczył Anzelmo o wynikach z Chomutovem tych jakże wysokich.

Mecz wygrany 5:2 a w nim 13 pkt z czego -> Jagr gol i 2 asysty, Plekanec gol.
Mecz wygrany 7:2 a w nim 18 pkt z czego -> Jagr 3 asysty i gol, Zidlicky 3 asysty, Tlusty 2 asysty i gol oraz Plekanec 2 gole i asysta. Nie muszę mówić, że 13 pkt zgarnęli sami zawodnicy NHL.
Mecz wygrany 1:3 a w nim 8pkt z czego -> Tlusty 2 gole, Jagr, Plekanec i Zidlicky po jednej asyście. Czyli kolejne 5 na 8 pkt przez samych graczy NHL.

Łącznie na 39 pkt aż 22 zgarnęli zawodnicy NHL co daje ponad 56% pkt zaledwie 4 graczy. A gdzie reszta zespołu ?

Jakby tego było mało to kontuzjowani w Kladnie z moich danych są: Kuzel, Macholda(6pkt), Obdržálek i Valsky (13 pkt dotychczas). Jak dla mnie to owszem, Chomutov jest słaby ale co przemawia za jakimś pogromem Kladna ? Dla mnie nic. Tu wynik będzie na styku i myślę też, że wiele goli nie padnie. Ciężko zawodnikom którzy tyle nie grali nagle wejść dobrze w mecze z marszu. ML na Kladno po 1.70 na sbecie też do grania ale czystej wygranej bym się bał grać bo wynik jak mówię na styku dla mnie.

2:2

Autor: wojtek10611
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z hokeja na lodzie TUTAJ