MENU

Typy na 1 grudnia 2012r Queens Park Rangers – Aston Villa

Typ na 1 grudnia 2012r

Queens Park Rangers – Aston Villa (g.16:00)
Typ: QPR
Kurs: 2.05 williamhill

Queens Park Rangers (20/5 pkt.) jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie (0-5-9). Po dobrym wyjazdowym spotkaniu w miniony wtorek z Sunderlandem 0:0 nowy menedżer londyńskiej ekipy Harry Redknapp poprowadzi dzisiaj zespół po raz pierwszy przed fanami na Loftus Road Stadium. I Redknapp musi pokazać, że potrafi wycisnąć z "Rangersów" dużo więcej, niż w Sunderlandzie. Napastnicy Bobby Zamora i Andy Johnson, oraz pomocnik Hogan Ephraim nie zagrają z powodu kontuzji.
Aston Villa pokonała ostatnio na Villa Park Reading 1:0, ale nadal jest bardzo nisko w rankingu (17/13 pkt.). Ale w ekipie szkockiego szkoleniowca Paula Lamberta nadal sporo absencji, gdyż obrońcy Enda Stevens, Joe Bennett i Richard Dunne, oraz pomocnicy Gary Gardner, Charles N'Zogbia i Stiliyan Petrov (kapitan zespołu) i Chris Herd są obecnie kontuzjowani. Do tego towarzystwa środkowy obrońca Ron Vlaar narzeka także na uraz i jego gra dzisiaj jest bardzo wątpliwa.
Czy dzisiaj będzie pierwsze zwycięstwo Redknappa z QPR w sezonie? Jest na to sporta szansa, bo jak nie dzisiaj to kiedy??

1:1

Autor: Yankes
Źródło: typybukmacherskie.org
Więcej analiz z ligi angielskiej TUTAJ