MENU

Sts. Ograj STS!

sts

STS, Star-Typ Sport

Firma STS działa jedynie na polskim rynku od 1997r. Potwierdzeniem działania zgodnie z krajowym prawem jest orzeczenie Ministerstwa Finansów RP. STS jest partnerem firmy Stanleybet działającej na rynku angielskim. Ocenia się, że firma przyjmuje 5mln zakładów rocznie.

STS posiada ponad 460 kolektur na terenie całej Polski. Dzięki tak dużej sieci punktów są oni aktualnie największym i najpopularniejszym bukmacherem naziemnym. Dla przykładu w stolicy naszego kraju do dyspozycji graczy powstało 20 punktów!

sts

Oferta STS jest dobra dla średnio zaawansowanych graczy. Znajdziemy tam najpopularniejsze sporty takie jak piłka nożna, koszykówka, hokej, siatkówka, piłka ręczna, F1 a także od czasu do czasu zakłady na wydarzenia społeczne lub też polityczne, np. wybory prezydenckie. Oferta sts jest aktualizowana praktycznie codziennie, podobnie jak codziennie sts uaktualnia wyniki.

Minimalna stawka na zakłady STS to 2zł. Jest to dość porównywalne z bukmacherami online. Największym minusem firmy jest jednak to, że jak tak samo jak inni bukmacherzy naziemni, STS pobiera 12% podatek od wygranych. Na dłuższą mete daje to dość duży odsetek wygranych i czyni grę o wiele mniej opłacalną niż w przypadku bukmacherów internetowych.

Star-Typ Sport (STS) posiada swoją stronę internetową www.sts.pl. Jest ona dość przejrzysta, lecz czasem istnieją problemy z płynnym działaniem. Znaleźć tam można obecną ofertę na zakłady STS, godziny otwarcia poszczególnych kolektur ich adresy i oczywiście wyniki sts. Ciekawostką są także statystyki.

Dla najaktywniejszych graczy STS przygotował program lojalnościowy w którym za postawione pieniądze otrzymujemy punkty. Punkty te potem mogą zostać wymienione na nagrody pieniężne, artykuły RTV, samochody czy nawet wycieczki. poleca STS , ocena 85% .

Na żywo czy przez internet?

Przeczytaj nasz obszerny artykuł o grze u bukmacherów internetowych. Kliknij tutaj i dowiedz się na jakie przywileje możesz liczyć jeśli zaczniesz grać przez internet.


Podyskutuj bukmacherze STS na naszym forum

A może przez internet?


Przeczytaj nasz obszerny artykuł o grze u bukmacherów internetowych. Kliknij tutaj i dowiedz się jakie na jakie przywileje możesz liczyć jeśli zaczniesz grać przez internet.