MENU

Regulamin korzystania z serwisu bukmacher-online.com

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Serwis Bukmacher-online.com zwany dalej serwisem w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych. Korzystanie z serwisu nie wymaga przedstawiania przez użytkownika jakichkolwiek danych, które pozwalałyby na jego identyfikację.

Serwis nie zbiera żadnych danych personalnych czy adresowych użytkowników.

Serwis nie wysyła również, żadnych e-maili do swoich użytkowników.

OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Serwisem nie jest serwisem hazardowym, nie nakłania do hazardu, nie jest operatorem pokoju pokerowego ani kasyna i nie organizuje gier hazardowych. Dane opublikowane w serwisie mają charakter czysto informacyjny i przeznaczone są dla użytkowników polskojęzycznych zamieszkałych w krajach, gdzie gra w zakłady sportowe online jest całkowicie zgodna z normami prawnymi.

Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wykorzystywania prezentowanych w serwisie danych i powstałe z tego powodu skutki.

Wszystkie informacje, opinie, analizy, komentarze itp. prezentowane na stronach serwisu mogą być interpretowane wyłącznie jako wyraz poglądów ich autorów. W szczególności nie mogą być traktowane jako rekomendacje. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za podjęte na tej podstawie decyzje i ich skutki.

Korzystając z bukmacher-online.com, użytkownik zapewnia Administratora, że uczestnictwo w grach hazardowych online jest w jego jurysdykcji dozwolona i ponosi pełną odpowiedzialność za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

PRAWA AUTORSKIE

Wszelkie prawa, a w szczególności kopiowania i rozpowszechniania danych dostępnych w serwisie są zastrzeżone.

Wykorzystywanie danych z serwisu w dowolnych celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej serwis internetowy.

Osoba korzystająca z serwisu oświadcza, że zapoznała się z zasadami korzystania z serwisu internetowego bukmacher-online.com i akceptuje jego zapisy.

KONTAKT

Właścicielem serwisu jest firma:

Silvan International Coorporation
Majuro, Marshal Islands

Adres korespondencyjny:

Suite 12618 2nd Floor 145-157 St John Street
EC1V 4PY London.

admin @ bukmacher-online.com