MENU

HOT BONUS! 20 PLN bez depozytu! Totolotek

20 PLN - bonus powitalny w Totolotek!

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Nasz portal może pochwalić się tym, że współpracuje z polskimi , legalnymi firmami bukmacherskimi. Totolotek S.A. jest organizatorem zakładów wzajemnych w Polsce od 1992 roku. Działalność prowadzona jest w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów gry przyznawanych przez Ministerstwo Finansów RP.

Dzięki temu Totolotek może zaoferować naszym użytkownikom bonusy lepsze niż konkurencja zagranicy! Po pierwsze każdy z Was otrzyma darmowe 20 PLN bonsu powitalnego, które możecie postawić na wybrany kupon od razu po otwarciu konta!

Zapoznaj się z naszą analizą bukmachera Totolotek!

Jak otrzymać bonus?

Bonus w Totolotek przyznany zostanie każdej nowej osobie rejestrującej się przez nasz portal. Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS! O bonus nie trzeba się ubiegać - pojawi się on automatycznie na naszym koncie. Jest to darmowe 20 PLN przyznawane w formie freebetu.

Pamiętaj! Nie musisz dokonywać depozytu, a więc nic nie tracisz. Masz możliwość zagrania ryzykownego AKO za 20 PLN, których nie zapłacisz. Oczywiście jeżeli spodoba Ci się oferta Totolotka jak najbardziej dokonaj dalszego depozytu i skorzystaj z innych bonusów dla nowych graczy!

Aby otrzymać bonus w wysokości 20 zł w Totolotek wystarczy wykonać te oto proste kroki:

 1. Załóż konto w Totolotek.
 2. Koniecznie podaj kod bonusowy TOPBONUS!
 3. Teraz po prostu tworzysz kupon - najlepiej z wysokim AKO.
 4. Zaznaczasz "wykorzystaj środki z bonusu"
 5. Wybierasz z listy "Freebet TB"
 6. Klikasz zagraj i to wszystko. Właśnie postawiłeś kupon za 20 PLN nic nie płacąc!

Co więcej obrót wygraną gotówką w Totolotek jest zerowy. Należy postawić zakłady na łączną kwotę... 0 PLN. Jedyne co trzeba zrobić to wykorzystać freebet po kursie minimum 1,50. Nie musimy chyba pisać, że takiego obrotu dokonuje się w kilka minut.

Skrócony regulamin promocji

 1. Oferta bonusu jest ważna tylko dla tych osób, które wcześniej nie miały konta Totolotek i zarejestrowały się po raz pierwszy w Totolotek
 2. Oferta bonusowa jest ważna dla tylko dla osób zakładających konta.
 3. Bonus jest dopisywany do konta użytkownika automatycznie.
 4. Oferta tylko dla użytkowników z Polski.
 5. Kwota bonusu wynosi 20 zł.
 6. Obrót polega na postawieniu freebeta po kursie minimum 1,5.
 7. Jeden bonus na jeden adres IP.

Szczegółowy regulamin na stronie Totolotek.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.