MENU

HOT BONUS! 20 PLN bez depozytu! LVbet

20 PLN bonusu powitalnego w LVbet!

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.

Tylko na naszym portalu możesz przetestować legalnych, polskich bukmacherów bez ryzyka. Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera LVbet, a interesuje Cię jego oferta i usługi, to otwierając takie konto z naszą stroną otrzymasz powitalne 20 PLN na przetestowanie ich usług!

Te 20 PLN możecie postawić na dowolne zakłady sportowe niezwłocznie po rejestracji, a po obróceniu wypłacić na Wasze konto bankowe!

Zapoznaj się z naszą analizą bukmachera LVbet!

Jak otrzymać bonus?

Aby otrzymać bonus powitalny u bukmachera LVbet trzeba spełniać dwa warunki:

 1. nie posiadać jeszcze konta w LVbet;
 2. otworzyć takie konto

I już - przysługuje Wam bonus w wysokości 20 PLN. Aby je otrzymać musicie jeszcze wysłać emaila na adres suuportu (promocje@lvbet.pl) w tytule wpisując "Bonus bez Depozytu". I to wszystko - w ciągu dwóch dni na Waszym koncie LVbet znajdzie się bonus w wysokości 1 PLN z mnożnikiem 20 (czyli innymi słowy - darmowe 20 PLN).

Podsumowując, aby otrzymać bonus w wysokości 20 zł w LVbet wystarczy wykonać te oto proste kroki:

 1. Załóż konto w LVbet.
 2. Wyślij emaila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując "Bonus bez Depozytu".
 3. I już - teraz możesz zagrać kupon - najlepiej z wysokim AKO.

Jak wygląda obrót bonusem LVbet? Dosyć prosto. Przed wypłatą musimy postawić wygraną z naszego darmowego zakładu dwukrotnie na kupon z kursem minimum 2,0. To naprawdę nie są wygórowane warunki, jak na darmowe środki bonusowe.

Skrócony regulamin promocji

 1. Oferta bonusu jest ważna tylko dla tych osób, które wcześniej nie miały konta LVbet i zarejestrowały się po raz pierwszy w LVbet
 2. Oferta bonusowa jest ważna dla tylko dla osób zakładających konta.
 3. Bonus jest dopisywany do konta użytkownika automatycznie po wysłaniu maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując "Bonus bez Depozytu".
 4. Oferta tylko dla użytkowników z Polski.
 5. Kwota bonusu wynosi 20 zł.
 6. Obrót polega na postawieniu wygranej z bonusu dwukrotnie po kursie minimum 2,0.
 7. Jeden bonus na jeden adres IP.

Szczegółowy regulamin na stronie LVbet.

Pamiętajcie, że otwierając nowe konto u legalnego, polskiego bukmachera LVbet z tego linku tekstowego będziecie mieć możliwość skorzystania ze wszystkich bonusów opisanych na naszym portalu!

LV BET Zakłady Bukmacherskie Posiada Zezwolenie Urządzania Zakładów Wzajemnych Wydane Przez Ministra Finansów. Udział w Nielegalnych Grach Hazardowych Może Stanowić Naruszenie Przepisów. Hazard Związany Jest Z Ryzykiem.